Ipsos Research Romania

Marketing

• Site: www.ipsos.com

Salarii companie Ipsos Research Romania

Salariu lunar (net)
Tichete de masa (Pe luna)
198 LEI

Data analyst

11.10.2015 Util (0)
Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Angajat Full time in Bucuresti cu o experienta in domeniu de mai putin de un an

Junior Project Manager

05.10.2015 Util (0)

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre salariu

Junior Data Processor

Locuri de munca Altex Romania Consultant Vanzari Altex
ALTEX Romania SRL
BUCURESTI, Job national
Last update: 20.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment German language jobs in Bucharest !- ITS roles  RS
Last update: 11.08.2017
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Support Technician
  • Asigurare de viata
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Accounts Payable
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
System Engineer
Vanzari prin telefon (Sales Account Manager)
Support Renewals Representative
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...