JW Marriott Bucharest Grand Hotel

• Site: www.jwmarriott.ro

Salarii companie JW Marriott Bucharest Grand Hotel

Receptioner

13.09.2016 Util (0)
Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Fost angajat Full time in Bucuresti, anul 2015.Experienta in domeniu 1 ani

Hostess

31.07.2016 Util (0)

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre salariu

Front Officer

Camerista

03.07.2014 Util (0)

Functionar administrativ

21.06.2014 Util (0)

Locuri de munca Regenersis Tehnician electronist reparatii decodoare TV - Mogosoaia
Regenersis
BUCURESTI, Buftea, Otopeni
Last update: 16.06.2017
Locuri de munca Hipo.ro EMERSON - Internship, Testing Engineer
Jobs from top companies in ...
Cluj Napoca
Last update: 20.07.2017
Locuri de munca BRD Finance IFN SA Agent Servicii Clienti - Bacau
BRD Finance
Bacau
Last update: 14.07.2017
Locuri de munca Assystem Romania Catia V5 Design Engineer (Automotive)
Assystem Romania
Last update: 07.06.2017
Locuri de munca Catalyst Solutions Account Manager - HR & Employer Branding Services
Catalyst Solutions
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Miqtza 27.07.2017
JSM 27.07.2017
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Recruiter