Oracle Romania

Software/Tehnologii

• Site: www.oracle.com

Salarii companie Oracle Romania

Salariu lunar (net)
Tichete de masa (Pe luna)
200 LEI

Support Renewals Representative

25.05.2017 Util (0)
Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Angajat Full time in Bucuresti cu o experienta in domeniu de 3 ani

11.05.2017 Util (0)

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre salariu

Technical Support Engineer

iCredit
Calarasi
Last update: 08.06.2017
Locuri de munca Societe Generale European Business Services SA Training Analyst
Societe Generale European ...
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca OTP Advisors SRL Direct Sales Representative - Targoviste
OTP Advisors
Targoviste
Last update: 19.06.2017
Locuri de munca Camusat Rom Telecomunicatii NOC Support Responsible (with French, Support Group)
Camusat RomTelecomunicatii
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
27.07.2017
27.07.2017
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Support Technician