Telecomunicatii

• Site: www.orange.ro

Salarii companie Orange Romania

Bonus (Pe luna)
600 LEI
Tichete de masa (Pe luna)
180 LEI

Credit & Collections Analyst

16.07.2017 Util (0)
Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Fost angajat Full time in Bucuresti, anul 2017.Experienta in domeniu 14 ani

14.07.2017 Util (0)

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre salariu

13.06.2017 Util (0)

20.03.2017 Util (1)

Engineer

13.03.2017 Util (0)

17.02.2017 Util (0)

Locuri de munca Bombardier Transportation IGS Procurement Team Coordinator with German (m/f)
Bombardier
Kellogg's
BUCURESTI, Job national
Last update: 02.08.2017
Game tester
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Support Technician
Casier si lucrator ...
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...