OMV Petrom - Global Solutions

18.07.2017 Util (0) Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Angajat Full time in Bucuresti cu o experienta in domeniu de 3 ani

HR Expert

10.07.2017 Util (0)

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre salariu

14.06.2017 Util (0)

SAP Consultant

06.09.2016 Util (0)

Business analyst

02.09.2016 Util (0)

Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Consultant Credite Targoviste
iCredit
Locuri de munca Credit Fix Ofiter colectare creante
Credit Fix
Last update: 21.07.2017
Tehnician
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Concediu de maternitate & paternitate
Reprezentant
  • Telefon de serviciu
Recrutor
  • Telefon de serviciu
  • Concediu de maternitate & paternitate
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Jsm ! Ce feedback ti au dat?
26.07.2017
Astept si eu rezultatul la un interviu pt sales assistant in Orange Shop in mall.. stiti care ar fi salarizarea?Mie imi spunea cineva ca se ...
26.07.2017
Data Scientist
Business Operations ...
Agent vanzari
Field tehnician
Agent vanzari B2B
Partener clienti retail-echipa mobila
Cel de-al doilea sondaj efectuat de UNDELUCRAM în această vară, care s-a desfășurat în perioada 11 – 25 iunie, și-a propus să ...