TeamNet Group

Software/Tehnologii

• Site: www.teamnet.ro

Salarii companie TeamNet Group

27.06.2017 Util (0)
Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Fost angajat Full time in Bucuresti, anul 2017.Experienta in domeniu 2 ani

Java developer

21.06.2017 Util (0)

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre salariu

10.06.2017 Util (0)

Locuri de munca Euro-Testing Software Solutions Middleware Software Tester
Euro-Testing Software ...
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Suceava str. Cuza Voda (f/m)
LIDL Romania
Suceava
Last update: 23.08.2017
Locuri de munca I.Future Sales Operations Analyst with french
I.FUTURE
Last update: 11.08.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Voluntari 2 Part-Time (f/m)
LIDL Romania
Voluntari
Last update: 17.08.2017
Network engineer
Game tester
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Programator Java
700 LEI
Support Technician
Casier si lucrator ...
Agent vanzari
Consilier vanzari
Operator relatii clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...