Software/Tehnologii

• Site: www.ubisoftgroup.com

Salarii companie Ubisoft Romania

Salariu lunar (net)
Tichete de masa (Pe luna)
200 LEI

Video Game Tester

18.06.2017 Util (1)
Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Fost angajat Full time in Bucuresti, anul 2016.Experienta in domeniu 1 ani

Nu exista limita de overtime (desi legislatia mentioneaza clar ca maximul este de 32 de ore lunar). Acesta era remunerat astfel:

- primele 32 de ore - 200%;
- urmatoarele 32 de ore - 150%:
- restul - 125%;

Am avut colegi care depaseau 100 de ore de overtime lunar. Puteai sa lucrezi 4 ore in plus de luni pana vineri, sau 8 ore sambata si duminica.

Developer

04.06.2017 Util (0)

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre salariu

Video Game Tester

Project manager

28.10.2016 Util (0)

Tool Support Specialist

05.08.2016 Util (0)

Locuri de munca IT Smart Systems Software Tester (Middle)
IT Smart Systems
Last update: 28.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Accounting open roles with German in Bucharest! Apply now ! RS
Last update: 17.08.2017
Game tester
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Concediu de crestere a copilului
Merci meme123! O companie care se respecta ar trebui sa faca acest lucru, parerea mea. Am mai fost la interviuri la alte firme si am ...
Gya33 21.08.2017
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Manager Trainee
NOC Technician
IT Support
Confidential
Suport tehnic
Asistent manager
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...