Vodafone Romania

Site: www.vodafone.ro

Salarii companie Vodafone Romania

Special Pricing Specialist

18.08.2017 Util (1)
Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Fost angajat Full time in Bucuresti, anul 2017.Experienta in domeniu 5 ani

Sales Representative

14.08.2017 Util (1)

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre salariu

QA Engineer

Last update: 29.06.2017
Locuri de munca GFK Romania Sampling Executive
GfK Romania
Last update: 11.08.2017
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Team Assistant (Brasov)
Continental
Roman
Last update: 27.06.2017
Network engineer
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Pachet gradinita copii
Game tester
  • Concediu de crestere a copilului
Inginer proiectant ...
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Programator Java
700 LEI
Support Technician
Casier si lucrator ...
Agent vanzari
Consilier vanzari
Operator relatii clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...