Forum despre CEC Bank

angajat cec Joi, 25 Octombrie 2012
un angajat cec front office la o agentie tip a castiga in jur de 1000-1200 ron net in functie de vechime
Ali Duminica, 9 Decembrie 2012
Pentru post de casiera, cat este salariul?
Multumesc!
Angela Duminica, 23 Februarie 2014

Am lucrat la analiza credite si castigam 1.000 RON.

hey Duminica, 23 Februarie 2014

Hey , as dori sa stiu daca pot sa ocup un post in aseasta banca daca aplic cu cv-ul? Ms

Diana V. Luni, 3 Martie 2014

BAD
Salarii f mici pt front office - functii executie, oamenii nu sunt motivati in niciun fel

Nu-ti poti schimba echipa si n-o poti improspata, niciun argument nu "tine".

F multa birocratie, plimbat de hartii

Angajatii muncitori , devotati, rapizi sunt "deranjanti" pt ca ii obliga pe ceilalti sa munceasca prea repede si prea mult :)

GOOD
Nu toata lumea se angajeaza pe PCR se fac si angajari pe bune

Daca iti place meseria si reusesti sa faci echipa cu cei care sunt acolo, poti reusi sa ai un loc de munca decent

Banca aceasta are un potential urias, in parte exploatat prost sau deloc

Exista si oameni pregatiti, serviabili, cu bun simt, printre restul

Andrei Marti, 4 Martie 2014

@Diana V
Referitor la salarii mici in front office. nu stiu cum e in Centrala, dar in teritoriu si in back office salariile sunt f mici.

Inca ceva: potentialul urias al bancii ar fi exploatat daca banca ar deveni privata, altfel nicio sansa.

Cat despre angajari pe "PCR" poate in Centrala e altfel, in teritoriu nu stiu ce sa zic...

cecbank Marti, 12 August 2014
Salariile sunt la nivelul pietei ! Doar cine munceste din greu va culege roadele :)
analist Luni, 15 Septembrie 2014

Salutare! Lucrez ca si analist in centrala de 5 luni si castig 1650 net plus bonuri dar am colegi ce castiga 3800 net.

marcela Marti, 11 Noiembrie 2014
Buna seara,
Am citit si eu mai devreme comentariile dvs, as avea o rugaminte pentru domnul analist care a postat daca ma poate ajuta cu cateva detalii despre interviul pe care l a sustinut pentru angajare,intrebari ,cerinte... am fot si eu sunata pt un post de analist la o unitate teritoriala cec bank si m ar interesa
marcela Marti, 11 Noiembrie 2014
As vrea un raspuns cat mai urgent daca poate pentru ca am interviul poimaine
chichi Sambata, 10 Ianuarie 2015
Are idee cineva cum este atmosfera in sucursala Victoria?