Cum functioneaza?

Undelucram.ro este conceput pentru o utilizare cat mai simpla. Platforma gazduieste numeroase resurse online de informare, inclusiv instrumente de comunicare, articole, stiri, forumuri si servicii de interactiune sociala.

Astfel, structura site-ului este formata din mai multe sectiuni dupa cum urmeaza:

a) Sectiune dedicata gazduirii informatiilor despre companii, informatii oferite de catre persoane ce interactioneaza sau au interactionat din punct de vedere profesional cu firme de pe teritoriul Romaniei. Aceasta sectiune cuprinde, pentru fiecare companie listata pe site, subsectiuni de Forum, Evaluari, Salarii, Interviuri si Beneficii.

b) Sectiunea Ghidul salariilor, sectiune dedicata centralizarii articolelor despre piata salariilor din Romania.

c) Sectiunea Modele CV, sectiune dedicata centralizarii diferitelor modele de CV.

d) Sectiunea Stiri, sectiune dedicata centralizarii celor mai recente articole si stiri din domenii diferite precum resurse umane, piata locurilor de munca, salarizare etc.

e) Sectiunea Calculator salarii contine o aplicatie destinata a fi folosita in scopul unor simulari/estimari privind calculul salariilor.

f) Sectiunea Top Companii contine topuri realizate dupa diferite criterii: dupa evaluarea generala, dupa oportunitatile de cariera, dupa compensatii si beneficii, dupa balanta serviciu/viata personala, dupa management, respectiv dupa cultura si valori.

In cazul in care sunteti interesati de o anumita companie, aceasta poate fi cautata pe Undelucram.ro fie prin interrmediul barei de cautare "Cauta o firma", fie mergand direct la lista cu "Toate firmele".

Imediat ce ati gasit compania dorita, aveti posibilitatea sa cititi toate comentariile si evaluarile facute la adresa acestei companii si la mediul si relatiile de lucru din cadrul ei. De asemenea, aveti posibilitatea sa va exprimati propria opinie si sa evaluati compania respectiva in baza experientei dvs.

Descrierea principalelor module ce compun profilul companiilor pe Undelucram.ro:

EVALUARI
Un modul in care firmele pot fi evaluate conform unor criterii specifice, precum oportunitati de cariera, compensatii si beneficii, balanta serviciu/viata personala, management, cultura si valori; astfel pot fi acordate diferite calificative pentru fiecare dintre criterii.

SALARII
Un modul in care dorim sa exemplificam cu ajutorul vostru salarii specifice anumitor pozitii, precum si componente caracteristice salariilor. Contam astfel pe aportul vostru pentru a veni in intampinarea nevoilor celor ce sunt interesati de salariile acordate in anumite companii.

INTERVIURI
Un modul in care experientele avute la interviuri pot fi evaluate conform unor criterii specifice.

BENEFICII
Un modul in care pot fi evaluate beneficiile oferite de catre companii

Important: va rugam sa cititi termenii si conditiile de utilizare ale acestui site pentru mai multe detalii legate de informatiile gazduite si de contributiile pe care le puteti face.

Locuri de munca Temps Customer Advisor with German
Temps
Last update: 11.07.2017
Locuri de munca Cameron Romania Financial Analyst -Accounting & Controlling
Cameron
Last update: 17.06.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Want to work in ITS? Join us now! Advanced German required  e
Last update: 18.07.2017
Recrutor
  • Concediu de maternitate & paternitate
27.07.2017
27.07.2017
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Recruiter