Cum functioneaza?

Undelucram.ro este conceput pentru o utilizare cat mai simpla. Platforma gazduieste numeroase resurse online de informare, inclusiv instrumente de comunicare, articole, stiri, forumuri si servicii de interactiune sociala.

Astfel, structura site-ului este formata din mai multe sectiuni dupa cum urmeaza:

a) Sectiune dedicata gazduirii informatiilor despre companii, informatii oferite de catre persoane ce interactioneaza sau au interactionat din punct de vedere profesional cu firme de pe teritoriul Romaniei. Aceasta sectiune cuprinde, pentru fiecare companie listata pe site, subsectiuni de Forum, Evaluari, Salarii, Interviuri si Beneficii.

b) Sectiunea Ghidul salariilor, sectiune dedicata centralizarii articolelor despre piata salariilor din Romania.

c) Sectiunea Modele CV, sectiune dedicata centralizarii diferitelor modele de CV.

d) Sectiunea Stiri, sectiune dedicata centralizarii celor mai recente articole si stiri din domenii diferite precum resurse umane, piata locurilor de munca, salarizare etc.

e) Sectiunea Calculator salarii contine o aplicatie destinata a fi folosita in scopul unor simulari/estimari privind calculul salariilor.

f) Sectiunea Top Companii contine topuri realizate dupa diferite criterii: dupa evaluarea generala, dupa oportunitatile de cariera, dupa compensatii si beneficii, dupa balanta serviciu/viata personala, dupa management, respectiv dupa cultura si valori.

In cazul in care sunteti interesati de o anumita companie, aceasta poate fi cautata pe Undelucram.ro fie prin intermediul barei de cautare "Cauta o firma", fie mergand direct la lista cu "Toate firmele".

Imediat ce ati gasit compania dorita, aveti posibilitatea sa cititi toate comentariile si evaluarile facute la adresa acestei companii si la mediul si relatiile de lucru din cadrul ei. De asemenea, aveti posibilitatea sa va exprimati propria opinie si sa evaluati compania respectiva in baza experientei dvs.

Descrierea principalelor module ce compun profilul companiilor pe Undelucram.ro:

EVALUARI
Un modul in care firmele pot fi evaluate conform unor criterii specifice, precum oportunitati de cariera, compensatii si beneficii, balanta serviciu/viata personala, management, cultura si valori; astfel pot fi acordate diferite calificative pentru fiecare dintre criterii.

SALARII
Un modul in care dorim sa exemplificam cu ajutorul vostru salarii specifice anumitor pozitii, precum si componente caracteristice salariilor. Contam astfel pe aportul vostru pentru a veni in intampinarea nevoilor celor ce sunt interesati de salariile acordate in anumite companii.

INTERVIURI
Un modul in care experientele avute la interviuri pot fi evaluate conform unor criterii specifice.

BENEFICII
Un modul in care pot fi evaluate beneficiile oferite de catre companii

Important: va rugam sa cititi termenii si conditiile de utilizare ale acestui site pentru mai multe detalii legate de informatiile gazduite si de contributiile pe care le puteti face.

Locuri de munca Professional HR Recruiter - 1 year contract
Professional HR
Locuri de munca Arabesque Key Account -Materiale de constructii
Arabesque
Cluj Napoca
Locuri de munca APT Resources and Services SRL Specialist Facturare
APT Resources and Services SRL
Locuri de munca Generali Romania Agent/consultant asigurari - Potential Manager - CRAIOVA
Generali Romania
Craiova, Job national
Locuri de munca Allianz Tiriac Asigurari Consultant financiar - Alba Iulia, Brasov, Sibiu
Allianz Tiriac Asigurari
Alba Iulia, Brasov, Sibiu
Casier
- Seriozitate la program. - Salariu la timp si destul de bun.
QA Tester
- colectiv tanar- nu am intalnit leads cu care sa nu pot coopera- fructe in fiecare dimineata- ...
Nu am ce sa zic pro.....la ei totul este o barfa, o bataie de joc si un sictir mai ales pe tipa de ...
QA Tester
Logistician