Profi Rom Food SRL

• www.profi.ro

Evaluari companie Profi Rom Food SRL

Cea mai urâtă experiență

14.08.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Cel mai slab magazin

Contra
Nu ai scaun,nu ai voie sa stai jos,stai peste program și nu ești platit,plătești țigările lipsa

Nu recomand aceasta firma nimănui pentru angajare

Full time - Casier - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Muncim ca la nivel european cu utilaje vechi.

13.08.2018 Util (9)

Pro
Pro doar timpul, 8 ore de L-V

Am mai facut in urma cu 2 ani o evaluare! Intre timp lucrurile s-au mai schimbat. Atmosfera in magazinul unde lucrez de 4 ANI, e aceeasi, lumea ok, personalul de baza a ramas acelasi datorita sefei de magazin! De jumatate de an s-a schimbat directorul zonal!!! Daca toate erau roz si toti eram multumiti, de cand a venit "noua" director zonal... NIMIC, da` NIMIC NU E BINE!!! ..Pretentii URIASE, MEGALOMANICE... Intr-un magazin de cu personal de 15, mereu ai doua in concediu, se mai imbolnaveste unul, ai o capacitate in receptie de 3 paleti, primesti 10 Miercuri si 15 Vineri si vine STAPANA si face gura ca de ce sunt paleti pe sala!!!! Cand de la coada vacii ajungi "cineva" distrugi!!!! In urma cu 2 ani eram foarte multumit, acum, cu noua persoana, am decis sa o las sa vorbeasca si sa fac eu ce stiu mai bine :) Oricum nu-si permite compania sa dea afara oameni, avand in vedere ca iti ia 2 luni sa gasesti un casier si jumatate de an sa gasesti un receptioner!!!

27.07.2018 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Singurul lucru PRO e daca dai peste o echipa faina si te integrezi ;) ATAT

Foarte ok. Seriozitate si profesionalism

26.07.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Se avanseaza in functie de merit

Oferte care ti s-ar potrivi

O firmă cu multi angajati care nu necesita studii

26.07.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Salariul nu este mare dar nici neapărat mic 1440 lei net la care se adauga bonuri de masa, cand nu faci deplasari de 9 lei bonu pe zi... iar cand ai deplasari diurna de 32.5 lei

Agent call center
Mediu okTraining
Asistent
Recomand firma doar ca si punct de pornire pentru cei fara experienta in munca.
Inginer ofertare
- access la echipamente de ultima generatie- traininguri la diferiti producatori- echipa tehnica ...
Concurs
Inginer ofertare