Profi Rom Food SRL Profi Rom Food SRL
Profi Rom Food SRL

Profi Rom Food SRL

Prezentare Profi Rom Food SRL

Povestea Profi începe în anul 2000, în Timișoara și în prezent suntem recunoscuți drept compania de retail modern cu cea mai mare extindere geografică din România, având peste 1.600 de magazine prezente in 700 localități.
De peste 10 de ani, am dezvoltat proiectul „Magazine Partener”, un proiect strategic, deschis atât angajaților Profi, cât și persoanelor din afara rețelei, care isi doresc propriul business cu resurse și susținere profi.

La finalul anului 2023, peste 1400 din magazinele Profi erau deja gestionate de Parteneri Profi!
#OameniiDeLaProfi este comunitatea noastră de peste 28.000 de colegi, parte a celui mai mare angajator din mediul privat din Romania.

De ce sa lucrezi cu noi?

Noi, #OameniiDeLaProfi,

Suntem agili, flexibili și ne adaptăm cu rapiditate noilor tendințe din piață, ne asumăm responsabilitatea deciziilor și găsim mereu soluții inovatoare pentru atingerea obiectivelor.

Am învățat să privim cu curiozitate și deschidere toate beneficiile și oportunitățile aduse de digitalizare, venim mereu cu inițiative și dezvoltăm concepte noi.

Ne-am creat propriul drum și ne reinventăm de fiecare dată când piața se schimbă, pentru că una dintre competențele noastre cheie este spiritul antreprenorial.

Strategia noastră de resurse umane are la bază conceptul Be Kind.

Credem că atunci când suntem mai zâmbitori, mai prietenoși și mai buni cu colegii, ori cu clienții noștri, reușim să gestionăm mai ușor toate provocările job-ului de zi cu zi.

Alături de #OameniiDeLaprofi vei avea ai parte de experiențe  faine zi de zi, pentru că ne ghidam după principii sănătoase și valori puternice, care  evoluează odată cu noi.

DEZVOLTARE, COOPERARE și TRANSPARENȚĂ

#OameniiDeLaprofi fac echipă bună împreună!
#JoinUs

Statistici companie