Auchan Romania

Comert

• Site: www.auchan.ro

Forum despre Auchan Romania

flo Marti, 07 Mai 2013

Cine stie cand incepe schimbarea Realului in Auchan?
alina Sambata, 02 Mart 2013

Lucrez la auchan de cativa ani, salariile in magazin pentru casieri sunt undeva la 700 ron, la fel si receptionerii, lucratorii comerciali 800-900, un operator date 1200-1300, un contabil 1600-1800 daca e adjunct manager. Responsabilii de la dep. conta-financiar au peste 2500 iar directorul financiar cica ia 5000 euro.

prima e mica, limitata la un plafon (se calculeaza in functie de performantele magazinelor, ajunga pe la 600ron), nu, nu se ia al 13 salariu ci doar 3 prime de performanta +prima de concediu de jumatate de salariu (la are ii obliga codul muncii).

Orele suplimentare nu se platesc, nici sambata, duminica asa ca mai bine va faceti treaba cat mai repede ca sa nu fie nevoie sa stati peste program.

Hai noroc si sanatate!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Auchan Romania
andrei Duminica, 17 Feb 2013

salut, si eu lucrez la auchan , lucrator comercial si am salar 650 ron plus bonuri de masa , nimic mai mult, asta in partea moldovei.
Sunt curios si va intreb pe cei care lucrati tot la auchan voi ce salarii aveti?

anduk Miercuri, 23 Ian 2013

Ce stiti despre postul de MANAGER RAION JUNIOR -FOOD/ NON-FOOD ? .Oare recrutarea si ...
Auchan Miercuri, 12 Dec 2012

Se da si al 13-lea sal r dar in 2 transe pe an.
didi (Diana) Luni, 10 Dec 2012

al 13-lea salariu se da la Auchan?
z Joi, 15 Noi 2012

Am auzit ca programul e ceva de genu': 40 de ore pe saptamana distribuite inegal, adica ...
Carmen Sambata, 27 Oct 2012

Un casier trezor si un casier principal au 850 + bonuri? atunci un simplu casier cat are? ...
Denisa Luni, 22 Oct 2012

Care este salariul pentru un operator date?
cristi Marti, 25 Sep 2012

iti spun eu...1 casier trezor si 1 casier principal nu primesc mai mult de 850 ron.
dana Vineri, 21 Sep 2012

si pe mine m ar interesa daca stie cineva sa mi zica ce salariu ar fi pentru casier ...
laura Duminica, 16 Sep 2012

si in departamentul de contabilitate ce salarii sunt?
ioana Joi, 23 Aug 2012

salarii foarte mici, pentru casiera salariul este minim pe economie, 660 lei aprox net, ...
Raalluuk Miercuri, 15 Aug 2012

Ce am auzit eu despre Auchan in Iasi e ca salariul ar fi de 700 pt un lucrator comercial ...
Irina Miercuri, 25 Apr 2012

Tot ce stiu e ca in Auchan un vanzator la raion poate ajunge la 1000ron (raioanele de ...
Manau Joi, 20 Oct 2011

ce salarii sunt pt sef de raion la auchan?

Locuri de munca Pirelli Tyres Romania Junior buyer German speaker Craiova
Pirelli
Craiova
Last update: 04.07.2017
Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Contabil Junior
VEO Worldwide Services
Iasi
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca Manpower Romania Pricing Manager with English AND German for HP Enterprise
ManpowerGroup Romania
Last update: 12.07.2017
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania German Speaking Students for Requirements- R&D (Sibiu)
Continental
Sibiu
Last update: 31.05.2017
Locuri de munca APT Resources and Services SRL Bilingual Order Management Specialist
APT Resources & Services SRL
  • Masina de serviciu
Recrutor
  • Telefon de serviciu
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
IT Helpdesk
First level manager
Vanzari
Consilier comercial
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...