Auchan Romania Auchan Romania
Auchan Romania

Auchan Romania

Prezentare Auchan Romania

De ce sa lucrezi cu noi?

Pentru că jobul e o parte importantă din viața fiecăruia dintre noi, ne dorim să ne bucurăm de viață și în timpul orelor de serviciu.

Ca angajați și colaboratori, ne construim, împreună, un mediu de lucru plăcut și motivant. Muncim împreună, ne susținem unii pe ceilalți, ne încurajăm pasiunile, ne apreciem și ne respectăm reciproc, ne cultivăm talentele, ne recunoaștem și ne creștem valoarea.

Și nu uităm să ne bucurăm și să ne sărbătorim împreună victoriile.

Descoperă mai multe meserii pe canalul nostru de Youtube - Meseria Mea în Auchan

HAI ÎN ECHIPA NOASTRĂ

Fie că ești în căutarea unui job mai bun, fie că ești la început de drum și îți cauți primul loc de muncă, știm foarte bine prin ce treci. Mulți dintre noi am intrat în echipele Auchan de pe băncile școlii. Alții, am venit de la alte joburi, în căutarea unui mediu de lucru în care să ne regăsim, a unor colegi cu care să ne înțelegem, a unor șefi care să ne asculte ideile, să ne aprecieze efortul și abilitățile, să ne acorde importanță, să ne arate încredere, să ne cultive talentul și să ne promoveze.

Am îndrăznit, am răspuns la anunțuri de angajare, am venit la interviu... și am rămas.

Sunt printre noi și colegi cu dizabilități. O adevărată inspirație! Oameni de tot respectul! Iar o parte dintre noi ne-am regăsit sensul, energia și bucuria de a trăi, angajându-ne în Auchan după vârsta pensionării.

Pentru noi, faptul că ești aici și citești aceste rânduri este important.

E important pentru că, indiferent de vârsta sau de experiență, s-ar putea să fii unul dintre oamenii mândri, serioși, pasionați, ambițioși, dedicați, creativi, care caută un spațiu profesional care să îi asigure echilibrul, în care să se regăsească și să se poată realiza.

Dacă lucrurile astea sunt parte din felul tău de a fi, hai și tu în echipa noastră. O să îți placă! Avem o mulțime de lucruri să îți împărtășim!

CE AI DE CÂȘTIGAT LUCRÂND ÎN AUCHAN

Imediat:

Un salariu de bază competitiv plus tichete de masă.

Un excelent program de integrare a noilor angajați.

Sporuri salariale pentru orele lucrate în weekend, în zilele de sărbătoare și noaptea.

Asigurare stomatologică, de sănătate și de viață.

Prima de vacanță și prime periodice.

Concediu de odihnă, plătit, de minimum 23 de zile, anual.

Zile libere, plătite, pentru activități de voluntariat (CSR).

Pe termen mediu și lung

Un loc de muncă stabil, într-o companie care te respectă.

Un program de evaluare a talentelor, aptitudinilor și performanțelor.

Un Plan de dezvoltare a carierei de la angajare până la pensionare (și chiar și după).

Stagii de formare adaptate postului.

Program de actualizare profesională.

Posibilitatea să avansezi în poziții manageriale sau să progresezi în postul pe care îl ai deja.

Susținere atunci când vrei să îți schimbi meseria fără să părăsești compania.

Și lista nu se oprește aici.

Dacă vrei să afli mai mult, dă-ne un mesaj la recrutare@auchan.ro

Statistici companie