BCR - Banca Comerciala Romana SA

3.6
  • Site: www.bcr.ro / www.bcrlocuinte.ro

Forum despre BCR - Banca Comerciala Romana SA

ly Sambata, 18 Mai 2013

Sti cineva ce salariu se ofera pentru un post de Manager Account in BCR?
Coriolan Joi, 25 Apr 2013

salarile sunt acum corelate cu profitabiliattea si rentabilitatea.
Ar fi bine ca cei de la BCR Procesare sa explice si ce au de facut si ce pregatire se cere. Raportul plata munca pregatire este unul echitabil....
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in BCR - Banca Comerciala Romana SA
Amy Joi, 18 Apr 2013

Buna! In ce consta interviul la BCR pt locuinte?? MUltumesc
dana Joi, 11 Apr 2013

Mentionez ca este un post de vanzari cu parte fixa si comision. Atat am aflat prin ...
dana Joi, 11 Apr 2013

Despre BCR banca pt locuinte are cineva informatii ? Am maine un interviu si as vrea sa ...
dia Miercuri, 03 Apr 2013

cat castiga un consilier contact center pe program part-time ?
salut! Joi, 21 Mart 2013

aveti idee cat castiga un analist de business?
mia Marti, 12 Mart 2013

la bcr asigurari ce salarii sunt in functie de postul ocupat?
Alex Luni, 18 Feb 2013

In planning si control de la ce salariu se porneste, ma poate ajuta cineva cu un pont? ...
Anonim Sambata, 16 Feb 2013

BCR PROCESARE ! - vad ca nu s-a discutat deloc despre BCR PROCESARE, asa ca voi povesti ...
asd Joi, 31 Ian 2013

un coordonator call center bcr 4000 brut si un consilier call center 2200 brut. in ...
vick Luni, 28 Ian 2013

4000 pt CCC, da, poate la citybank. cine intreba se asteapta la raspunsuri cinstite, nu ...
Miruna Sambata, 12 Ian 2013

unde pot sa depun si eu un CV pentru BCR? multumesc
j Miercuri, 19 Dec 2012

evident prima varianta
ioana Miercuri, 19 Dec 2012

@nelu: un coordonator call center are 4000 lei? sau un consilier clienti din unitate?
Ali Miercuri, 12 Dec 2012

Multumesc mult Corina. O singura intrebare mai am: performanta in cazul acesta ce ...
corina Luni, 10 Dec 2012

operator introducere si validare date bcr 1031 ron brut + bonus de performanta . daca ...
ana Miercuri, 28 Noi 2012

4000 un ccc ?
Ali Miercuri, 28 Noi 2012

Stiti ce salariu se primeste pt operator introducere si validare date bcr?Multumesc mult!
... Miercuri, 28 Noi 2012

pentru dep. de analiza credite pf, micro, corporate se fac angajari in principiu prin ...

Locuri de munca OC Prod Group Inginer calcul dinamica vehicul/ Inginer calcul CFD
OC Prod HR Consulting
Locuri de munca AMOMA Computer Hardware/Network Tehnician
Amoma
Last update: 28.06.2017
Tehnician
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Reprezentant
  • Telefon de serviciu
Recrutor
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
IT Helpdesk
First level manager
Vanzari
Consilier comercial
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...