BDO Romania

Consultanta

• Site: www.bdo.ro

Forum despre BDO Romania

Deav Vineri, 22 Ian 2016

Da, salariile se platesc la timp.
avatar016 Luni, 18 Ian 2016

salariile se platesc la timp? m-am saturat de firme care nu platesc salariul sau nu vor sa dea toti banii pe cartea de munca!
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in BDO Romania
Deav Marti, 01 Dec 2015

Eu am lucrat la BDO Conta si pot confirma toate cele mentionate mai sus: ore suplimentare, munca multa, in unele perioade fiind nevoita sa merg si in weekend (evident ca aceste zile si over-time-ul nu erau compensate) , bisericute si sefi cu, care daca nu te imprietenesti nu ai cum sa promovezi. Acum referitor la salariu, nu cunosc grilele exaacte de salarizare, insa eu cu aproape 3 ani de experienta castigam mai putin de 1.900 RON pe luna. Parerea pe care mi-am facut-o in timpul petrecut la BDO este ca angajatii nu sunt promovati pe baza competentelor profesionale ci mai degraba pe baza relatiilor de prietenie. Personal nu recomand ca si angajator aceasta firma.
MariaIoana Marti, 26 Mai 2015

Buna,Puteti sa imi dati cateva detalii despre postul de Financial Consultant in Bdo ...
pseudo Vineri, 21 Noi 2014

Cat priveste juniorii, cel putin din audit si conta, munca multa pe bani putini sau ...
bogdan Luni, 29 Sep 2014

Sofia , Ca tanar incepator, fara nici o experienta sa primesti 1900, 2000, 2500 lei net/ ...
Marina Vineri, 05 Sep 2014

Cum sunt testele de engleza si ce tip de intrebari se pun la interviu? Multumesc!
Ioana22 Miercuri, 06 Aug 2014

A fost cineva sunat dupa interviurile ce s-au tinut acum doua saptamani? Cam cat dureaza ...
aNA Luni, 28 Iul 2014

buna, Si eu mi-am inceput junioratul in audit la BDO si pot sa confirm: ore suplimentare, ...
Activ Joi, 15 Mai 2014

2200 EUR - echiv in RON
M Marti, 06 Mai 2014

La BDO insolventa cam care este salariul?
Exxe Joi, 13 Mart 2014

Buna! Cineva ales pentru angajare dupa recrutarile din februarie-martie 2014 pentru audit ...
Miha Vineri, 21 Feb 2014

Buna! Testele de conta pt postul de audit financiar sunt tip grila? Teorie sau ...
alex Miercuri, 29 Ian 2014

Stie cineva care e atmosfera de la BDO Advisory?
maria Marti, 22 Oct 2013

BDO este mare!Cred ca ar treb sa fii mai precisa....BDO Taxe, BDO Audit, BDO ...
alia Vineri, 18 Oct 2013

Buna, Poate sa imi spuna cineva care este grila de salarizare la BDO?Multumesc.
nickname Miercuri, 13 Mart 2013

1.interviu cu HR2.test psiho + test engleza3.interviu cu viitorul sef direct (pe ...
LAURA Duminica, 10 Mart 2013

Mihai, ce presupune interviul de angajare pentru audit financiar?
mihai Marti, 05 Mart 2013

am lucrat si eu acum ceva timp la BDO -pe audit financiar, e o atmosfera aparent ...
oana Marti, 22 Ian 2013

Eu am auzit cuvinte frumoase despre BDO. Plus ca dau clasa multor firme mari de audit, ma ...

Locuri de munca Step Up Inspector Resurse Umane
Step Up
Last update: 07.07.2017
Locuri de munca HP Inc. Collection Analyst with Polish or Italian skills (#3008209)
HP Inc.
Last update: 12.07.2017
Locuri de munca MAHLE Componente de Motor SRL SQA Leader (contract pe 2 ani)
MAHLE
Last update: 18.07.2017
Locuri de munca Privacy Systems Well Paid Software Architect - multiple positions
Privacy Systems
Last update: 21.05.2017
Locuri de munca Executari.com Jr. Real Estate Portfolio Manager
Executari.com
Last update: 19.06.2017
Business consultant
  • Concediu de crestere a copilului
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Tehnician
Reprezentant
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Support Engineer
Grafica/Video
Customer Support Representative
Administrator credite
Game tester
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...