BDO Romania BDO Romania
BDO Romania

BDO Romania

Prezentare BDO Romania

In BDO, credem cu tarie ca cele mai bune rezultate se gasesc dincolo de numere, la oamenii din spatele lor.

Ce inseamna asta pentru tine?

Oportunitati de dezvoltare personala si profesionala prin programe dedicate de onboarding si avansare in cariera, precum si acces la trainings in fiecare an, atat de hard skills cat si soft skills. Totodata, avand un raport de 10 colegi la un Partener, vei lucra direct cu colegii seniori si Partenerul.

BDO Romania este membru al BDO International, una dintre cele mai mari rețele de consultanta si audit din lume. Avem peste 1,600 de birouri in 167 de tari, cu mai bine de 91,000 de colegi.

In Romania avem birouri in Bucuresti, Cluj, Timisoara, Iasi, Sibiu si un birou la Chisinau, in Republica Moldova. Acum suntem peste 235 de colegi si 6 linii de business: Audit, Business Advisory, Business Restructuring, Legal, Accounting si Outsourcing.

Valorile fundamentale ale BDO definesc modul în care lucrăm pentru a îndeplini acest scop. Împreună stabilesc un set de standarde care ne ghidează in muncă și in relațiile pe care le construim.

Acestea ne permit să fim autentici și corecți în judecățile noastre, să construim relații puternice cu clienții noștri și să menținem un mediu de lucru incluziv și flexibil.

Lumea se schimbă. La fel și modul în care lucrăm

Pe măsură ce nevoile oamenilor și clienților noștri au evoluat, strategia noastră la locul de muncă s-a adaptat. Ne-am asigurat ca oferim colegilor noștri mijloacele necesare de a colabora de oriunde, iar decizia de unde și cum se lucrează este alegerea echipelor insele si a Partenerilor.

De ce sa lucrezi cu noi?

Oamenii care lucrează într-un mediu flexibil sunt mai mulțumiți, mai performanți și mai dedicați - pe scurt, sunt mai buni în ceea ce fac.

La BDO, înțelegem că succesul și adaptabilitatea noastră depind nu numai de recrutarea și dezvoltarea celor mai talentați profesioniști, ci de crearea unui mediu în care aceștia să poată prospera personal și profesional.

Construim cariere

In cei 29 de ani de cand exista entitatile BDO, ne-am asiguram un loc in topul companiilor de consultanta prin cresterea de profesionisti. Partenerii si Directorii BDO, sunt in majoritate covarsitoare dintre angajatii vechi si foarte vechi, multi incepandu-si cariera in BDO.  Dezvoltarea personala a colegilor este importanta pentru noi.

Suport

Am pregatit un program de onboarding special dezvoltat pentru a face foarte simpla acomodarea la modul de lucru si in echipa. Programul se desfasoara online si vei fi sustinut in acest demers de un coleg senior - un buddy - care iti va fi alaturi pentru primele luni in BDO.

Beneficii

Pe langa laptop si telefon de birou, vei avea o multitudine de beneficii menite sa te sustina si in plan personal, nu doar in cariera.

• Asigurare medicala privata
  • Bonusuri si bonuri de masa
  • Abonament fitness
  • Work from home
  • Online Onboarding
  • Abonament si telefon de serviciu
  • Laptop de serviciu
  • Teambuilding & Petreceri