CEC Bank

E-Mail: office@cec.ro
    Site: www.cec.ro

Forum despre CEC Bank

chichi Sambata, 10 Ian 2015

Are idee cineva cum este atmosfera in sucursala Victoria?

marcela Marti, 11 Nov 2014

As vrea un raspuns cat mai urgent daca poate pentru ca am interviul poimaine

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in CEC Bank
marcela Marti, 11 Nov 2014

Buna seara,
Am citit si eu mai devreme comentariile dvs, as avea o rugaminte pentru domnul analist care a postat daca ma poate ajuta cu cateva detalii despre interviul pe care l a sustinut pentru angajare,intrebari ,cerinte... am fot si eu sunata pt un post de analist la o unitate teritoriala cec bank si m ar interesa

analist Luni, 15 Sept 2014

Salutare! Lucrez ca si analist in centrala de 5 luni si castig 1650 net plus bonuri dar ...

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

cecbank Marti, 12 Aug 2014

Salariile sunt la nivelul pietei ! Doar cine munceste din greu va culege roadele :)

Andrei Marti, 04 Mart 2014

@Diana V Referitor la salarii mici in front office. nu stiu cum e in Centrala, dar in ...

Diana V. Luni, 03 Mart 2014

BAD Salarii f mici pt front office - functii executie, oamenii nu sunt motivati in niciun ...

hey Duminica, 23 Feb 2014

Hey , as dori sa stiu daca pot sa ocup un post in aseasta banca daca aplic cu cv-ul? Ms

Angela Duminica, 23 Feb 2014

Am lucrat la analiza credite si castigam 1.000 RON.

Ali Duminica, 09 Dec 2012

Pentru post de casiera, cat este salariul?Multumesc!

angajat cec Joi, 25 Oct 2012

un angajat cec front office la o agentie tip a castiga in jur de 1000-1200 ron net in ...

Locuri de munca Alpha Bank Romania Administrator Credite Corporate Junior - perioada determinata
Alpha Bank Romania
Libra Bank
Locuri de munca FiNEXPERT Junior Accountant
FiNEXPERT
Reprezentant vanzari
Salariu atractiv, job dinamic, manager si colegi deosebiti.
Mediul de lucru;Intelegere;Colaborare
Colegii de serviciu, posibilitatea de a lucra part time, nu te plictisesti
Project Engineer
Stivuitorist