Productie

• Site: www.emerson.ro

Forum despre Emerson Romania

oda Sambata, 03 Aug 2013

@persoana
In interviul telefonic esti intrebat in principiu despre ceea ce faci la jobul actual. La moful general. Si eventual ce asteptari salariale ai

mimi Joi, 01 Aug 2013

Sper sa nu gresesc, insa eu stiu ca Emerson Bucuresti este un birou de vanzari al unei platforme Emerson. In campusul din Cluj se desfasoara atat activitati de productie cat si servicii suport si are personalitate juridica proprie, nu a fost relocat.
Iar la Oradea va fi productie specializata pe alt segment al activitatii. E drept ca nu am in spate experienta de management in cadrul acestei companii, dar cred ca informatia e corecta si publica dealtfel.....

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Emerson Romania
persoana Marti, 30 Iul 2013

ce intrebari se pun la interviu telefonic? mersi

Raj Kapur Joi, 18 Iul 2013

@adrian ......30 o sa astepti mult si bine prietene , tu , cam de ce crezi ca ei s-au ...

catel Miercuri, 17 Iul 2013

pentru collection specialist engleza cam care este salariul?

coco Vineri, 12 Iul 2013

stie careva cam ce salarii sunt la HR? mersi

base Vineri, 12 Iul 2013

nu stiti ce salar sunt pentru ORDER HANDLER sau COLLECTION SPECIALIST pe GERAMANA ?

adrian Sambata, 06 Iul 2013

am fost si eu ca vreo 2 interviuri pentru un job la ETS network operation engineer. Am ...

toni Duminica, 02 Iun 2013

@gigi: Din cate stiu, trainingul in strainatate nu te obliga sa ramai in companie x ...

Lia Duminica, 02 Iun 2013

Cand am zis ca salariul nu poate urca foarte mult, ma refeream la suma pe care o ...

gigi Duminica, 02 Iun 2013

Am auzit ca iti fac training in tara sau in strainatate.Trebuie sa semnezi ca nu pleci ...

@Lia Duminica, 02 Iun 2013

Cat urca salariul depinde si de performanta ta si de eventualele schimbari de job in ...

Lia Sambata, 01 Iun 2013

Multumesc pt raspuns. Acuma ma gandesc serios daca sa merg la interviu.. Daca salariile ...

@Lia Sambata, 01 Iun 2013

Din cate stiu se porneste de la 1800 ron. E bine de stiut ca la Emerson, spre deosebire ...

Lia Vineri, 31 Mai 2013

Stie cineva cam care e salariul pt un Collection Specialist pe limba franceza? Merci de ...

hr Miercuri, 29 Mai 2013

asa mi s-a spus si mie ca o sa ma sune in maxim 2 saptamani.. da nu m-au mai sunat ...

sebi Miercuri, 29 Mai 2013

Procesul de recrutare : total aiurea. nu trimit feedback. Oare ce pregatire prof. au cei ...

sceu Miercuri, 29 Mai 2013

era un sens figurativ; am vrut sa spun ca nici pana azi nu m-au sunat, sunt deja 3 ...

shefu Marti, 28 Mai 2013

care voi, care ei?

sceu Marti, 28 Mai 2013

eu am avut interviu in 10 mai si mi-au promis ca in max 2 sapt imi dau un raspuns. cum nu ...

Locuri de munca DK Global Recruitment Multiple vacancies with German in Accounting/ITS/Customer Support  e
Last update: 14.08.2017
Locuri de munca OTP Advisors SRL Direct Sales Representative - Constanta
OTP Advisors
Constanta
Last update: 19.06.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Immediate interviews for General Ledger role with German  e
Last update: 15.08.2017
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?