Kellogg Company

• Profil activ
  • Site: www.kelloggcompany.com

Forum despre Kellogg Company

diana Vineri, 26 Sep 2014

am avut interviu in august
a fost facuta o prezentare a companiei si apoi interviu individual cu 2 dne de la hr
intrebari standard intalnite la orice interviu
2 teste de 15 min : unul de conta si unu de mate

Raluca Vineri, 26 Sep 2014

De unde stii ca vin sapt viitoare?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Kellogg Company
a. Vineri, 26 Sep 2014

Saptamana viitoare vin cei din UK pentru a sustine interviurile. Cei care au fost deja la interviuri cu ei ne pot impartasi si noua din experienta lor?

Raluca Vineri, 26 Sep 2014

Pe voi v-au sunat sa va testeze nivelul de limba si la telefon? Cei care ati dat testare ...

cristi Miercuri, 24 Sep 2014

Nu le-am trimis nimic...Eu am fost in august la interviu. Este al doilea email pe care ...

Ana Marti, 23 Sep 2014

@Cristi: Le-ai trimis tu mail sa-i intrebi ceva? Mie nu mi-au mai trimis nimic de atunci ...

mihai Marti, 23 Sep 2014

Cam mult dureaza procesul de recrutare.Nu stiu de ce dar am senzatia ca posturile ...

cristi Marti, 23 Sep 2014

si eu am primit astazi email cum ca vin din nou la Bucuresti sa sustina interviurile care ...

georgi Vineri, 19 Sep 2014

Buna, Am primit astazi mail in care ma anunta ca au multi candidati si inca nu au o ...

georgi Marti, 16 Sep 2014

@Ana: Buna, eu nu am primit nimic. Mai are cineva vesti?

cristi Marti, 16 Sep 2014

eu nu..am vazut ca au deschis pozitii din nou pana pe 26..

Ana Luni, 15 Sep 2014

A mai primit cineva ceva?

Ana Joi, 11 Sep 2014

@Andreea: Buna! Poti te rog frumos sa mi dai exemplu de cateva intrebari pe care le ai ...

Ana Miercuri, 10 Sep 2014

Eu nu am mai primit nimic de martea trecuta de cand am primit acel mesaj in care ne ...

Giorgi Miercuri, 10 Sep 2014

Salut! A primit cineva raspuns sau ceva vesti?

georgi Miercuri, 10 Sep 2014

Buna,Mai stiti ceva despre rezultatele interviurilor? Eu am fost la Interviu in 14 August ...

Andreea Joi, 04 Sep 2014

Pe mine m-au sunat in 2 zile dupa testul online. Testele sunt completate de Kellogg.

abcdefg Miercuri, 03 Sep 2014

Buna,Eu am plicat la mai multe posturi pe financiar miercurea trecuta, pe 27 aug, si pe ...

cristi Miercuri, 03 Sep 2014

iar pt cash mng nu au mai scos pozitii libere..doar un post de team lead..

cristi Miercuri, 03 Sep 2014

Interesant...zic ca au aplicat fff multe persoane si mai dureaza sa se uite peste ...

Locuri de munca Orange Romania Asistent Retentie Clienti - call center Galati
Last update: 23.08.2017
Locuri de munca ALTEN Romania Responsabil metode industriale
ALTEN SI-TECHNO Romania
Last update: 06.06.2017
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania SAP Project Support - Manufacturing TSR
Continental
Game tester
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Support Technician
Casier si lucrator ...
Operator relatii clienti
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...