Profi Rom Food SRL

Fax: 0256.244.108
    Site: www.profi.ro

Forum despre Profi Rom Food SRL

rational Luni, 11 Mai 2015

Nu merita sa lucrati la Profi. Numai daca chiar doriti sa faceti voluntariat.
Salariu minim pe economie 975 brut adica vreo 700 net , plus bonuri in functie de zilele lucrate.
Dar sa nu credeti ca altora le e mai bine.

Motty Vineri, 08 Mai 2015

Am fost azi la interviu - varza :) ma intampina un timp in tricou, cu un laptop trantit pe coltul mesei..

Cand a vazut costumul parca ii picase un ozn in magazin..

Cand am vazut ce ma roaga sa completez imi venea mie sa rad - cum dracu sa iei in serios un interviu la care ti se arata organigrama unui magazin si esti rugat sa completezi o coala A4 cu informatii despre experienta, studii, nivelul salariului dorit si masura de la tricou ;) Am totusi 10 ani experienta in contabilitate primara, antreprenoriat și achiziții, un master in management si o facultate facuta fara copiuțe - i-am cerut un minim acceptabil pentru a compensa detașarea la 120 km de casă și tot ce implică activitatea ca șef de magazin.. a dat in scuze..

I-am spus ca data viitoare ar trebui sa citeasca mai atent cv-urile primite și să nu mă cheme la interviuri dacă îmi pierd timpul. Bine e mai ușor de făcut asta cănd ai deja loc de muncă și nu ești disperat.

Pe o parte îi înțeleg dar dacă preferă să recruteze din interior ar putea să se concentreze pe asta și să își facă o strategie de resurse umane pe termen mediu. Dacă pe de altă parte anunță joburi de șef de magazin și caută de fapt recepționer ar trebui să "puna naibii mâna pe muncă și să citească niște almanahe".

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Profi Rom Food SRL
ghidut Miercuri, 08 Apr 2015

Stie cineva cat castiga un Director Zonal De Vanzari la Pofi?

Farouck Joi, 19 Mart 2015

Salutare,am fost astazi la interviu pt postul de "sef tura" si se ofera 1340 ...

Aura Duminica, 01 Feb 2015

Buna ,vreau sa va intreb daca stie cineva PROFI ajuta salariatul in cazul unui deces de ...

niki Sambata, 10 Ian 2015

luki si mikutu, cred ca va laudati !

anonim Sambata, 03 Ian 2015

Luki si unde mai exact lucrezi u ca si controlor marfa, la ce depozit care controlezi ...

mikutul Vineri, 19 Dec 2014

Si eu lucrez la un magazin Profi care a fost luat in franciza si este foarte OK ...

luki Joi, 18 Dec 2014

Eu lucrez laProfi la depozit ca si controlor marfa,inainte am fost receptioner tot la ...

florin Luni, 20 Oct 2014

Am fost chemat la un interviu pentru responsabil control calitate fresh.nu am gasit nimic ...

dana Sambata, 13 Sep 2014

Aveti idee ce salariu are un buyer?este rentabila o relocare din Bucuresti la ...

Akela Luni, 08 Sep 2014

Si eu am fost chemat la interviu ca sef adjunct magazin/sef magazin in Oradea ! Nu stiu ...

x Luni, 08 Sep 2014

Nu are cum sa dea salariul 530. Minimul brut e acum 900 care vine un 670 ron net. Cu ...

Mirela Duminica, 07 Sep 2014

Buna....Am fost zilele trecute la un asa zis interviu la profi in Timisoara, si vreau sa ...

catalin Luni, 01 Sep 2014

ce salariu are un casier intr-un magazin in bucuresti? aveti idee? dar un casier sef? ...

eu Vineri, 29 Aug 2014

Tot in jur de 4000 ron am auzit si eu dar nu stiu daca din start. Bafta

Jointu Miercuri, 27 Aug 2014

Carina din cate am aflat, un director regional are un salariu de ~ 4000ron. E bine din ...

Jb Marti, 26 Aug 2014

Aveti idee un salariu pentru Buyer legume fructe sau junior buyer?

Carina Marti, 26 Aug 2014

Buna,am si eu o intrebare . Stie cineva ce salariu are un Director Zonal de Vanzari?.Sau ...

Cosmin Sambata, 23 Aug 2014

Este clar, ca pe Romani ii sperie munca, fratii mei vorbiti mai putin despre salariu si ...

Locuri de munca DK Global Recruitment CS/ITS/Accounting vacancies with German.Fast processing !  e
Last update: 11.08.2017
Locuri de munca Manpower Romania Operator introducere si validare date
ManpowerGroup Romania
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca Vodafone Romania Part-time Internship in Retail @ Vodafone Stores
Vodafone Romania
Last update: 17.08.2017
Network engineer
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Game tester
  • Concediu de crestere a copilului
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
Merci meme123! O companie care se respecta ar trebui sa faca acest lucru, parerea mea. Am mai fost la interviuri la alte firme si am ...
Gya33 21.08.2017
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Manager Trainee
NOC Technician
IT Support
Suport tehnic
Asistent manager
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...