Descriere job

Esti o persoana energica , dornica sa accepte noi provocari si care vrea sa lucreze alaturi de o echipa dinamica? Ai toate sansele sa devii Crew - Lucrator restaurant McDonald's . Experienta se castiga in timp , noi te pregatim intens si iti oferim o serie de beneficii si stabilitate.

Principalele responsabilitati :

- lucrezi in toate zonele restaurantului - bucatarie , zona caselor de marcat , aprovizionare ;

-servirea clientilor McDonald's, adoptand in permanenta o atitudine prietenoasa ;

-pregatirea produselor la standardele de calitate McDonald's , in conditii stricte de igiena si siguranta alimentara;

-asimilezi informatii tehnice si abilitati practice care au legatura cu domeniul de activitate - produse , materii prime si termene de garantie , echipamente , tehnici de vanzare , lucrul cu oamenii , etc.

Profilul cautat:

- studii medii finalizate

-atitudine pozitiva si orientare catre client

- atitudine proactive

- abilitati de lucru in echipa

- capacitatea de a lucra sub presiune si orientarea catre rezultate

Beneficii :

- pachet salarial atractiv ( ex. pentru norma intreaga de 8 ore , venitul incepe de la 2000 RON , suma ce contine salariul net + tichete de masa pentru fiecare zi lucrata la norma intreaga de 8 ore )

- beneficiezi de 50% reducere la produsele tale preferate in timpul programului de lucru

- flexibilitate - iti poti organiza programul de lucru in ture de zi , ture de noapte  si in ture de weekend , in functie de nevoile tale si de programul restaurantului in care vei lucra ;

- proces rapid de promovare

- training gratuit pentru dezvoltarea abilitatilor de comunicare , lucru in echipa sau abilitati specifice industriei alimentare

- beneficiezi de zile libere pentru evenimentele speciale .