Despre proiect

Undelucram.ro a luat fiinta in septembrie 2011 si este un proiect ce isi propune sa gazduiasca informatii despre mediul de lucru din Romania, informatii oferite de catre persoane ce interactioneaza sau au interactionat din punct de vedere profesional cu firme de pe teritoriul Romaniei. Proiectul gazduieste de asemenea informatii de interes public din domenii diferite precum resurse umane, piata locurilor de munca, salarizare etc, informatii structurate atat sub forma de articole, cat si sub forma unor discutii de tip forum.

Undelucram.ro este o platforma unde putem impartasi experienta avuta la locul de munca si unde putem evalua angajatorii si conditiile de lucru pe care acestia ni le ofera.

Ne dorim sa avem un feedback cat mai corect si cat mai apropiat de realitate. De asemenea, ne dorim sa cream un dialog constructiv intre vizitatorii acestui site pentru ca fiecare sa aiba posibilitatea sa isi exprime parerile pro sau contra referitor la diferitele subiecte abordate. Nu lipseste nici implicarea reprezentantilor angajatorilor in speranta clarificarii subiectelor delicate sau a subiectelor cu semn de intrebare.

Fiti liberi sa ne impartasiti experienta voastra in companiile din Romania.

Puteti consulta cu incredere site-ul www.undelucram.ro de fiecare data cand cautati un loc de munca sau cand sunteti ofertat.

Locuri de munca Innovative Career Solutions KEY ACCOUNT MANAGER WITH GERMAN
Innovative Career Solutions
/ 0 - 1 an experienta
Last update: 11.10.2017
Locuri de munca Societe Generale European Business Services SA Software Technical Analyst
Societe Generale European ...
Last update: 09.10.2017
Assystem Romania
Last update: 27.09.2017
Customer support
Management prietenos
Oportunitati de a acumula cunostiinte solide si practice
Dezvoltare profesionalaColegi foarte buni tehnicProiecte interesanteCea mai deschisa firma de ...
Interviurile pentru Junior C/C++ Embedded Dev stiti cum decurg ?
bogdan91 19.10.2017
A lucrat cineva in magazin , ce salariu are un Store Manager ?
Ing3ras 18.10.2017
Se porneste de la 700 de euro, dar se creste rapid, cel putin 2 mariri salariale pe an.http://innovationpartner.ro/solutii/
MariusTitulescu 18.10.2017
PHP Developer
Marketing Trainee
Tehnician telecomunicatii
Miercuri seara, ministrul de finante Ionut Misa a anuntat in cadrul unei emisiuni la Antena3 faptul ca din 2018 angajatorii vor fi obligati ...
Ce trebuie sa contina un profil profesional pentru a atrage atentia factorilor de decizie potriviti in cazul carierei proprii?
Pentru prima data in Romania, in cadrul targului de cariera Angajatori de TOP, realitatea virtuala este inglobata in experienta ...