Despre proiect

Undelucram.ro a luat fiinta in septembrie 2011 si este un proiect ce isi propune sa gazduiasca informatii despre mediul de lucru din Romania, informatii oferite de catre persoane ce interactioneaza sau au interactionat din punct de vedere profesional cu firme de pe teritoriul Romaniei. Proiectul gazduieste de asemenea informatii de interes public din domenii diferite precum resurse umane, piata locurilor de munca, salarizare etc, informatii structurate atat sub forma de articole, cat si sub forma unor discutii de tip forum.

Undelucram.ro este o platforma unde putem impartasi experienta avuta la locul de munca si unde putem evalua angajatorii si conditiile de lucru pe care acestia ni le ofera.

Ne dorim sa avem un feedback cat mai corect si cat mai apropiat de realitate. De asemenea, ne dorim sa cream un dialog constructiv intre vizitatorii acestui site pentru ca fiecare sa aiba posibilitatea sa isi exprime parerile pro sau contra referitor la diferitele subiecte abordate. Nu lipseste nici implicarea reprezentantilor angajatorilor in speranta clarificarii subiectelor delicate sau a subiectelor cu semn de intrebare.

Fiti liberi sa ne impartasiti experienta voastra in companiile din Romania.

Puteti consulta cu incredere site-ul www.undelucram.ro de fiecare data cand cautati un loc de munca sau cand sunteti ofertat.

Locuri de munca ALTEN Romania Junior .NET Developer
ALTEN Romania
Locuri de munca Frigoglass Romania SRL Central Order Desk Officer
Frigoglass Romania SRL
Locuri de munca Wipro Technologies Cloud Support Engineer with French
Wipro Technologies
Locuri de munca TBI Credit / TBI Leasing / TBI Bank Digital Analytics Manager
TBI Credit / TBI Leasing / ...
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Oltenita
Easy Asset Management IFN SA ...
Oltenita
QA Manager
- oarecum locatia ca e langa metrou.- salariul cat de cat aliniat cu piata.- dotari din sediu.
Consilier clienti
Firma mare, posibilitate de avansare
Sef sectie
Plata salariului la timp e singurul aspect pozitiv!
Piker
Reprezentant vanzari