Despre proiect

Undelucram.ro a luat fiinta in septembrie 2011 si este un proiect ce isi propune sa gazduiasca informatii despre mediul de lucru din Romania, informatii oferite de catre persoane ce interactioneaza sau au interactionat din punct de vedere profesional cu firme de pe teritoriul Romaniei. Proiectul gazduieste de asemenea informatii de interes public din domenii diferite precum resurse umane, piata locurilor de munca, salarizare etc, informatii structurate atat sub forma de articole, cat si sub forma unor discutii de tip forum.

Undelucram.ro este o platforma unde putem impartasi experienta avuta la locul de munca si unde putem evalua angajatorii si conditiile de lucru pe care acestia ni le ofera.

Ne dorim sa avem un feedback cat mai corect si cat mai apropiat de realitate. De asemenea, ne dorim sa cream un dialog constructiv intre vizitatorii acestui site pentru ca fiecare sa aiba posibilitatea sa isi exprime parerile pro sau contra referitor la diferitele subiecte abordate. Nu lipseste nici implicarea reprezentantilor angajatorilor in speranta clarificarii subiectelor delicate sau a subiectelor cu semn de intrebare.

Fiti liberi sa ne impartasiti experienta voastra in companiile din Romania.

Puteti consulta cu incredere site-ul www.undelucram.ro de fiecare data cand cautati un loc de munca sau cand sunteti ofertat.

Locuri de munca Arabesque ADMINISTRATOR DE RETEA CALCULATOARE - IT- TIMISOARA
Arabesque
Cluj Napoca, Timisoara
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania New Product Launch Manager - Electronics Manufacturing TSR
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Bosch Romania (Robert Bosch SRL) IT Engineer
Bosch Romania (Robert Bosch ...
Cluj Napoca
Locuri de munca Connections Consult SRL Analist facturare si raportare
Connections Consult SRL
Locuri de munca HP Inc. Internship: Junior Project Manager
HP Inc.
Receptioner
Salariu la timp, libere de sarbatori
- Trainiguri ok, oameni pasionati / profesionisti- Intelegere, flexibilitate
Manager customer care
Inveti multe, echipa super.
QA Tester
Feedback