Despre proiect

Undelucram.ro este o platforma ce gazduieste informatii despre mediul de lucru din Romania, informatii oferite de catre persoane ce interactioneaza sau au interactionat din punct de vedere profesional cu angajatori de pe teritoriul tarii. Platforma gazduieste, de asemenea, informatii de interes public din domenii variate precum resurse umane, piata locurilor de munca, salarizare etc.

Fiecare utilizator isi poate crea un cont gratuit pe platforma si poate evalua o companie la care a lucrat, poate oferi detalii despre ofertele salariale si isi poate exprima opinia cu privire la interviurile de angajare. Toate informatiile si evaluarile sunt anonime pentru a incuraja un dialog sincer si obiectiv.

Platforma permite utilizatorilor sa interactioneze unii cu ceilalti si pune la dispozitia acestora mai multe instrumente care sa ii ajute in dezvoltarea carierei.

O intreaga comunitate te asteapta si pe tine pe Undelucram.ro !

Locuri de munca Grup Renault Romania Executive Assistant with English and French
Grup Renault Romania
Locuri de munca DLA Piper Administrative Assistant
DLA Piper
Locuri de munca Professional HR Business Development Specialist - Servicii de Logistica
Professional HR
Ploiesti
Locuri de munca Luxoft Romania Matlab/Simulink Engineer
Luxoft Romania
Locuri de munca Bosch Romania (Robert Bosch SRL) Internship - Marketing Support | Bosch Bucharest
Bosch Romania (Robert Bosch ...
Agent Servicii Clienti
Program flexibil spre foarte flexibil.Salariu bun chiar si la part-time pe proiectul pe care am ...
Facility manager
Libertate de miscare in alegerea furnizorilor de materiale si servicii
Haine gratis in fiecare sezon.
Training coordinator
Partener Servicii Clienti