Mr. Network și un MasterClass în networking

17.04.2017
Mr. Network și un MasterClass în networking

Sursa foto: Myticket.ro

Considerat de mulți specialiști în domeniu unul dintre cei mai importanţi strategi în networking-ul de business, Andy Lopată, fost director general al Business Refferal Exchange, vine la București pentru un MasterClass în networking care se va desfășura pe 24 și 25 aprilie la Palatul Parlamentului.

Evenimentul este destinat celor care doresc să afle „cum să întemeieze relatii valoroase și cum să transmită mesaje eficient,  dar și celor vor să învețe „numeroase strategii prin care să câștige recomandări din partea celor cu care intră în contact.”

MasterClass-ul se va desfășura pe parcursul a două zile, prima fiind rezervată  „pentru cei aflați în plină dezvoltare a carierei sau pentru antreprenorii care își doresc să le ofere angajaților oportunitatea de a deveni mai performanți în cadrul organizației. ”

Cea de-a doua zi a evenimentului „este dedicată antreprenorilor, managerilor, liderilor care își doresc să exploateze resurse latente, de care de multe ori nici nu sunt conștienti, dar care au un potențial imens de a duce afacerea la nivelul următor. ”

Andy Lopata este un specialist în networking cunoscut în domeniu ca Mr. Network. A lucrat de-a lungul timpului pentru organizații ca NatWest Bank, Merril Lynch și Mastercard. Este de asemenea  co-autor a două cărți despre networking.

Cei interesați să participe la MasterClass își pot achiziționa biletele urmând acest link.

Fara categorie