Electrician - Oradea - Cemacon SA

Electrician - Oradea

Publicat 04.04.2024 | Expiră 19.05.2024

Descriere job

Candidatul Ideal

  • Studii medii în domeniul tehnic (profil electric - calificare Electrician/Tehnician instalații electrice);
  • Atestat de electrician ANRE;
  • Bune cunoștințe practice în domeniu;
  • Disponibilitate pentru program flexibil;
  • Bune abilități de comunicare și interacțiune;
  • Atenție la detalii, acuratețe;
  • Bună capacitate de organizare;
  • Interpretarea schemelor electrice;
  • Experiență în domeniu de minim 1 an;
  • Seriozitate, responsabilitate și implicare;

Descrierea jobului

  • Verifică sistematic utilajele în vederea constatării anomaliilor în funcționare din punct de vedere electric;
  • Răspunde de buna funcționare, întreținerea, reparația tuturor utilajelor fabricii, astfel încât procesul de producție să se desfășoare în parametrii optimi;
  • Repară și întreține instalații electrice, echipamente clasice, semiautomatizate și automatizate;
  • Realizează diagnosticarea defecțiunilor apărute la mecanismele utilajelor.

Pachet oferit:

  • Pachet salarial ofertant, compus din salariu fix motivant,
  • Bonus de performanță;
  • Tichete de masă,
  • Prime de Paște și de Crăciun;
  • Prime conform Contractului Colectiv de Muncă;
  • Asigurare de accident;
  • Integrare rapidă și plăcută într-o echipă de profesioniști dedicați și motivați;
  • Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul Grupului;

Cemacon SA

Cemacon SA

8 anunțuri active

4.00

4 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Angajat Entry level (< 2 Ani)
Tip job Full-time
Orașe Oradea