Fochist - Oradea - Cemacon SA

Fochist - Oradea

Publicat 16.04.2024 | Expiră 30.05.2024

Descriere job

Candidatul ideal:

•    Studii medii;

•    Calificare obligatorie ca fochist;

•    Deținerea autorizației de fochist (obligatorie);

•    Cunoștințe solide în domeniul echipamentelor industriale;

•    Capacitatea de a înțelege documentațiile tehnice și manualele de utilizare;

Descrierea jobului:

•    Supravegherea funcționarii utilajelor;

•    Monitorizarea permanentă a parametrilor sistemelor de încălzire;

•    Contribuie la asigurarea calității produselor uscate și arse în conformitate cu standardele stabilite.

•    Verifică și reglează parametrii procesului de uscare și ardere a produselor ceramice.

Pachet oferit:

•    Pachet salarial ofertant, compus din salariu fix motivant,

•    Bonus de performanță;

•    Tichete de masă,

•    Prime de Paște și de Crăciun;

•    Prime conform Contractului Colectiv de Muncă;

•    Asigurare de accident;

•    Integrare rapidă și plăcută într-o echipă de profesioniști dedicați și motivați;

•    Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul Grupului;

Cemacon SA

Cemacon SA

8 anunțuri active

4.00

4 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Angajat Entry level (< 2 Ani)
Tip job Full-time
Orașe Oradea