Mecanic sector producție - Transavia SA

Mecanic sector producție

Publicat 15.04.2024 | Expiră 30.05.2024

Descriere job

Pentru punctul de lucru din Oiejdea (AB) (Fabrica de procesare carne) și Sântimbru (AB) (Fabrica de nutrețuri combinate), Transavia angajează mecanic întreținere și reparații:

Descrierea postului:

Alături de echipa din care face parte, mecanicul întreține și repară echipamente industriale în cadrul fabricii de procesare carne.

Cerințe:

- Studii: certificat de calificare profesională/şcoala profesională/ liceu de profil;

- Spirit de echipă, seriozitate și punctualitate în rezolvarea sarcinilor;

Beneficii:

- Salariu motivant, plătit întotdeauna în 2 tranșe lunare - 15 și 30 ale lunii;

- Zile libere plătite pentru evenimente familiale deosebite;

- Tichete de masă de 20 lei / zi și pachet bilunar cu produsele companiei;

- Instruire și formare profesională, ca să devii mai eficient.

Transavia SA

8 anunțuri active

4.13

15 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Angajat Medium level (2-5 Ani)
Tip job Full-time
Orașe Oiejdea, Alba Iulia, Santimbru