Operator productie - Oradea - Cemacon SA

Operator productie - Oradea

Publicat 16.04.2024 | Expiră 30.05.2024

Descriere job

Candidatul Ideal:

•  Ai terminat un liceu profil tehnic/ profesională;

•  Ai experiență  într-o funcție similară în producție;

•  Ai cunoștințe tehnice de bază în domeniul  ceramic, mecanic/electric/producției industriale / echipamente automatizate, mașinist utilaje cale și terasamente;

•  Ești orientat spre obținere de rezultate și perseverentă;

•  Ai abilități de planificare și organizare;

Descrierea jobului:

•  Vei participa la fazele procesului tehnologic specific ariei tale de responsabilitate;

•  Vei urmări buna funcționare a echipamentelor și vei asigura desfășurarea continuă a procesului de producție;

•  Vei asigura ordinea și disciplina la locul de muncă;

•   Vei realiza împreună cu echipa de intervenție depanarea cât mai rapidă a oricărei defecțiuni;

•   Vei realiza operațiile de întreținere preventivă asignate;

•   Vei asigura încadrarea produsului în standardele de calitate;

•   Vei consemna și raporta toate evenimentele care au dus la oprirea utilajelor sau a liniei de productie precum și acțiunile corective la care ai luat parte;

Pachet oferit:

•  Pachet salarial ofertant, compus din salariu fix motivant,

•  Bonus de performanță;

•  Tichete de masă,

•  Prime de Paște și de Crăciun;

•  Prime conform Contractului Colectiv de Muncă;

•  Asigurare de accident;

•  Integrare rapidă și plăcută într-o echipă de profesioniști dedicați și motivați;

•  Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul Grupului;

Cemacon SA

Cemacon SA

8 anunțuri active

4.00

4 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Angajat Entry level (< 2 Ani)
Tip job Full-time
Orașe Oradea