BDO Romania BDO Romania
BDO Romania

BDO Romania

BDO Romania anunța promovarea  lui Ovidiu Bicu in functia de Partener in cadrul diviziei Business Restructuring

17.01.2022

Cu o experiență de peste 17 de ani in consultanta, Ovidiu este membru ACCA si UNPIR si are o vasta expertiza in Restructurare/Insolventa, dar si M&A si Tranzactii, coordonand unele dintre cele mai mari proiecte de insolventa si reorganizare din Romania.

Prin numirea lui Ovidiu, divizia de Business Restructuring a BDO Romania ajunge, astfel, la 3 parteneri si isi consolideaza pozitia de top detinuta in piata insolventei din regiune.

Ma bucur sa fac parte dintr-o echipa solida si performanta, cu realizari de notorietate in domeniul insolventei si restructurarii si doresc sa multumesc lui Nic Balan si Geaninei Oancea pentru ca au crezut in mine.

Traversam incercari fara precedent, care ne arata ca numai uniti avem puterea sa inaintam si sa crestem. Vom continua sa ne mentinem aceleasi standarde inalte in tot ceea ce facem si sa oferim valoare adaugata clientilor nostri.declara Ovidiu Bicu.