LENSA LENSA
LENSA

LENSA

Toți ochii spre viitorul tău

20.09.2023

Împreună facem lumea să vadă bine.

Pentru că nu ne oprim la a atinge obiectivele companiei - ci ne îndreptăm privirea și către obiectivele fiecăruia dintre noi.

Ne place să vedem cum fiecare coleg în parte evoluează și devine o versiune mai pregătită pentru următorul pas în cariera lui.

Ne place să ne ajutăm unii pe alții și asta se vede în ritmul accelerat în care colegii noștri au promovat: de la consultant la director de magazin, ori de la junior la un rol de senior în echipă.

Descoperă o parte din poveștile de succes ale colegilor noștri și alege să vezi cu ochii tăi ce-ți putem oferi!

Alexandra D., Consilier vânzări

”Lensa a fost oaza mea de încredere în mine. Abia dacă mai recunosc versiunea mea de acum un an și puțin, când spiritul introvertit nu mă lăsa să comunic și să-mi fac simțită prezența. Însă Lensa mi-a oferit o șansă, echipa mi-a oferit suport necondiționat, iar toate acestea au dat roade. Sunt un om schimbat în bine, un om împlinit cu jobul pe care îl are.”

Georgiana N., Head of Area Sales Manager

”Sunt o persoană ambițioasa și cred că asta m-a ajutat cel mai mult să evoluez, în doar 5 ani, de la consilier Lensa la rolul pe care îl am azi. Provocările de zi cu zi sunt combustibilul care mă alimentează să-mi păstrez dinamismul și pasiunea de a străbate țara în lung și-n lat: de la unul din magazinele Lensa din București la primul magazin din afara granițelor. Lucrez într-un mediu care celebrează proactivitatea, iar asta îmi aduce multă satisfacție profesională și personală.”

Ionela M., Optometrist

”Am admirat dintotdeauna oamenii care poartă halat alb - indiferent de rolul pe care îl aveau. Astăzi, împlinesc 6 ani de când am halatul meu de optometrist. Sunt tare bucuroasă să fac parte din echipa de specialiști Lensa, cu atât mai mult cu cât sentimentul de siguranță, corectitudine și seriozitate sunt la ele acasă. Îmi place ce fac și îmi place că o fac sub tutela Lensa.”

Descoperă mai multe povești de succes ale colegulor noștri: https://bit.ly/460Uq6u