TenarisSilcotub TenarisSilcotub

TenarisSilcotub

Nu tot ce e dulce, îngrașă

02.03.2023

Nu tot ce e dulce, îngrașă

...sau arta de a face o propunere de beneficii în care angajatul să găsească flexibilitatea de care are nevoie, și care să promoveze în același timp o stare de bine generală.

Fie că discutăm despre unicitatea fiecăruia, fie că ne referim la aceeași persoană în diverse stadii ale vieții și carierei sale, cuvântul de ordine este diversitatea, iar răspunsul este flexibilitatea – de ofertă și alegeri. Pentru noi, varianta optimă care a răspuns acestei provocări a fost introducerea platformei de beneficii flexibile, acum mai bine de 3 ani. Aceasta a permis angajaților să identifice și să acceseze pachetul de beneficii care li se potrivește.

Am învățat de-a lungul anilor, împreună cu colegii noștri cum să folosim la maximum ofertele din platformă. Am reușit să fim permanent creativi din punct de vedere al configurației de beneficii pe care o alegem.

În același timp, am promovat prin intermediul platformei sau pur și simplu complementând beneficiile flexibile, un stil de viață sănătos și echilibrat:

Urmărind mereu starea de bine a angajaților noștri, sunt multe aspecte pe care le-am îmbunătățit de-a lungul timpului, urmând ca alte numeroase proiecte să fie implementate.

Fie ca ești la început de drum în carieră sau ai deja experiență, TenarisSilcotub poate fi alegerea ta!

Viitorul Tău, Alegerea Ta

Follow us on: