Yardi Romania Yardi Romania
Yardi Romania

Yardi Romania

Site: careers.yardiromania.ro

Telefon: 0264 595 091 / Email: jobscluj@yardi.com

Adresa: The Office, Cladirea A, Bulevardul 21 Decembrie 1989, nr 77, et 3 Cluj-Napoca, 400604

Dezvoltarea software-ului imobiliar PropertyShark: Interviu cu Cristian Neagu

22.01.2024

Recent, Property Shark, produsul Yardi Systems, a împlinit 20 de ani pe piață. Felicitări! Ne-ai putea descrie, pe scurt, ce este și ce face acest produs software?

Cristian Neagu: PropertyShark.com este o platformă online marca Yardi, care furnizează informații despre proprietățile imobiliare din US. Platforma oferă rapoarte detaliate despre proprietăți atât pentru sectorul comercial, cât și rezidențial, cum ar fi: anul construcției, dimensiuni, tipul de proprietate, istoricul la zi al vânzărilor, valoarea estimată, detalii despre vânzători și cumpărători, date de contact și multe alte informații specializate. Aceste date sunt de mare interes și ajutor pentru operatorii din domeniul imobiliar, precum agenți comerciali sau rezindențiali, investitori, dezvoltatori, evaluatori, asiguratori și alte profile. Un aspect cu care ne mândrim este că în New York City, PropertyShark este singurul produs cu clienți din fiecare companie imobiliară importantă.

Continuarea interviului aici: https://www.todaysoftmag.ro/article/4002/dezvoltarea-software-ului-imobiliar-propertyshark-interviu-cu-cristian-neagu