Noriel Grup - Intertoy Zone SRL Noriel Grup - Intertoy Zone SRL
Noriel Grup - Intertoy Zone SRL

Noriel Grup - Intertoy Zone SRL

Prezentare Noriel Grup - Intertoy Zone SRL

LUMEA NORIEL

Noi, cei de la Noriel, ne-am propus sa fim echipa care construieste, din pasiune sincera, o lume a copilariei cat mai zambitoare. Invatam continuu despre dorintele copiilor si asteptarile parintilor. Ne dorim ca acestia din urma sa vada valoarea jucariilor dincolo de joaca si sa inteleaga rolul important jucat de acestea in dezvoltarea armonioasa a copiilor.

Experimentam si cautam permanent noutati in universul jucariilor. Copilaria s-a schimbat in timp iar jucariile trebuie sa tina pasul cu interesele noi ale celor mici.

De-a lungul anilor ne-am pastrat spiritul creator si inovator, lucru care ne-a ajutat sa devenim cel mai mare retailer specializat in jucarii de pe piata din Romania.

Reprezentam cu mandrie unul dintre cele mai apreciate si de incredere branduri din Romania, la succesul caruia fiecare membru al echipei a fost incurajat si sustinut sa contribuie!

Credem cu tarie ca nu exista visuri prea mari sau prea greu de atins, iar scopul nostru principal este acela de a inspira copiii prin joaca.

De ce sa lucrezi cu noi?

Poate te intrebi ce înseamnă o carieră în Lumea cu Imaginație :) Înseamnă manageri care poartă trucuri magice în joben, asistenți de vanzări cu suflete de zână sau șoferi piloți de nave spațiale. Cu alte cuvinte, aici ai ocazia să privești lumea cu ochi de copil.

În plus:

• Pe lângă voia bună cu care vin la lucru zilnic, toți colegii noștri beneficiază și de training, dezvoltare personală, bonusuri, tichete de masă, program flexibil și multe altele.
  • Experimentăm idei noi si derulăm periodic proiecte speciale în magazinele noastre.
  • Suntem curiosi, punem întrebări și învățăm permanent despre universul copilăriei.
  • Ne susținem unii pe altii și ne dezvoltăm prin joacă și învățare; participăm la cursuri și seminarii în funcție de cerințele jobului și interesele personale.
  • Pe nou-veniți îi antrenăm pe căile imaginației, iar celor dornici să crească le susținem accesul spre alte roluri.
  • Ne bucurăm de recunoaștere, de satisfacții zilnice și un mediu de lucru destins, deschis si antrenant.
  • Recompensăm inițiativa, apreciem spiritele originale, personalitățile optimiste, profilurile spontane și dornice să se dezvolte!

Te asteptăm in echipa noastră, să construim împreună o lume a copilăriei căt mai zâmbitoare si mai plină cu jucării.  Trimite-ne un CV la cariere@toyzzshop.com  ca să pornim o discuție despre mecanismele din spatele Lumii cu Imaginație.

Statistici companie

Beneficii companie