DESCRIERE JOB

Candidatul ideal

Mobilitate pe toate sucursalele din Bucuresti, cat si disponibilitate de deplasare in provincie;
Stapanirea procedurilor si fluxurilor operationale;
Experienta de minim 1 an, in domeniu bancar, cu operatiuni cash/noncash.

Descrierea jobului

Ce activitati vei avea?
Vei oferi clientilor bancii, intr-una dintre sucursale, o consiliere potrivita solicitarilor sale;
Vei verifica si intocmi documente pentru plati, incasari si operatiuni la ghiseu ale clientilor;
De asemenea, vei verifica si intocmi documente pentru acordarea de credite pentru clienții persoane fizice;
Vei invata, cunoaste si aplica procedurile interne ce au legatura cu produsele bancii, operatiunile bancare, cunoastere clientelei, prevenirea fraudelor etc;
Este important sa stii ca vei derula activitati operationale ce includ si cash.

Te rugam sa retii ca inainte de toate actiunile de mai sus, vei beneficia de traininguri complexe ce te vor ajuta in intreaga activitate si nu numai.

Motive sa ne alegi:
Suntem tineri, varsta media este de 28 de ani;
Ne place inovatia si tehnologia; 10% dintre angajatii nostri lucreaza in IT;
Odata ajuns in echipa, te faci remarcat rapid si promovezi pe baza rezultatelor tale: 60% dintre colegii care ocupa pozitii manageriale, provin din promovare interna;
Beneficiile pe care le vei avea, iti indeplinesc cele mai importante nevoi, dar si unele dintre visuri:

program flexibil
liber de ziua ta de nastere
o serie de vouchere de evenimente speciale (vacante, reduceri, cadou etc)
abonamente medicale premium la clinici de prestigiu
Bookster, 7Card, World Class
activitati in echipa
costuri bancare preferentiale (comisioane, schimburi valutare, dobanda credit);Construim programe dedicate angajatilor, strans legate de pasiunile lor, dar si de nevoile de dezvoltare: Libra Energize, Libra Cultural, Academia de Banking, traininguri, sesiuni de inovatie.