Descriere job

Adecco Resurse Umane recuteaza pentru clientul sau,  operator montaj turbosuflante,  lider in productia de turbosuflante si cu o prezenta de peste 20 de ani in Bucuresti.

Esti candidatul ideal daca:

-  esti persoana deschisa, comunicativa si organizata
-  iti place sa lucrezi in echipa

Responsabilitati:

- activitatea consta in asamblarea turbosuflantelor.
- efectuează controlul calitatii pieselor pe care le execută, conform documentației tehnologice
- completează documentația de urmarire, izoleaza si identifica produsele neconforme si le eticheteaza in mod corespunzator
- este responsabil de asigurarea fluxului de componente pe operația/operațiile pe care lucrează
- informează superiorul de eventualele anomalii de functionare ale maşinilor (zgomote, vibratii, pierderi de aer, ulei, parametrii de proces la limitele de funcţionare etc)
- participă la omologarea de noi operații și/sau produse

Beneficii:

- Locatie: metrou Pacii
- Program de luni pana vineri  - 3 schimburi: 6.00-14.00/14.00-22.00/22.00-6.00
- Salariu motivant + tichete de masa
- Spor de noapte 25%
- Prime pentru vacante
Poți aplica direct prin Adecco aici