Catalogul TOP 100 CEI MAI BUNI ANGAJATORI pentru care să lucrezi în 2024

Accesează catalog

Catalogul TOP 100 CEI MAI BUNI ANGAJATORI

Topul este divizat în două categorii: Top 100 Angajatori (companiile cu cel puțin 250 angajați & 30 evaluări noi) și Top 50 Angajatori (companiile cu mai puțin de 250 angajați & 10 evaluări noi).

Acest clasament oferă o perspectivă asupra mediilor profesionale de top în 2023, prezentând beneficiile oferite de angajatori și evaluările acordate fiecărei companii de către comunitatea angajaților de pe platforma Undelucram.ro.

Topul 100 Cei Mai Buni Angajatori 2023 ne arată că numai companiile care își valorizează angajații ca pe ambasadori ai brandului lor au știut să comunice clar și transparent cu aceștia, consolidând o cultură organizațională sănătoasă. Acest lucru le-a adus nu numai votul, ci și admirația noastră, a întregii comunități.

Ediția a IX-a

Online & Print

2 clasamente
TOP 100 LEs & TOP 50 SMEs

Perioadă votare
16/11/22 - 15/10/23

Cei mai buni angajatori pentru care să lucrezi în 2024

Misiunea TOP 100 CEI MAI BUNI ANGAJATORI este să ofere comunității Undelucram.ro și întregii piețe a forței de muncă din România o perspectivă autentică asupra mediului de lucru în companii, bazată pe evaluări corecte și consistente, pentru o clasificare onestă.

Clasamentul a fost realizat după următoarele criterii:

Notă generală

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Ești în căutarea unui loc de muncă sigur și bine plătit, perfect adaptat profilului tău?

Află unde poți găsi mediul de lucru preferat

100 de companii au fost evaluate de angajații din România

Cristina Mancaș
Vice President Human Resources
South East Europe
Schneider Electric

Primirea acestei distincții este mult mai mult decât un simplu premiu pentru noi. Este o confirmare a determinării și pasiunii cu care fiecare membru al echipei noastre contribuie la viziunea și misiunea companiei. Este vorba despre oamenii noștri minunați, care zi de zi, prin efortul și devotamentul lor, transformă provocările în oportunități.
Anul trecut am împlinit 25 de ani de activitate în România și am avut ocazia să-i aducem laolaltă pe mulți dintre cei care aveau 10, 15, 20 și chiar 25 de ani în Schneider Electric.

Fiecare succes, fiecare inovație și fiecare zâmbet al unui coleg reprezintă temelia pe care am construit-o împreună. Acest loc 1 în Top Angajatori Undelucram.ro ne onorează, dar ne și responsabilizează în dorința noastră de a continua să ne ridicăm la înălțimea așteptărilor.

Conferința Top Angajatori

Vom analiza împreună tendințele viitoare în domeniul HR din România, oferind participanților o perspectivă valoroasă asupra direcțiilor în care se îndreaptă piața muncii.

Când?

15 februarie 2024

Topic

Bune practici de la TOP ANGAJATORI.
Repere pentru 2024.

Cum?

Online sau Fizic

Catalog TOP 100 CEI MAI BUNI ANGAJATORI ediții anterioare

Ia legătura cu noi dacă ai nevoie de informații suplimentare

corporate@undelucram.ro