Angajatori De Top 2013. TARG DE JOBURI

10.04.2013
Angajatori De Top 2013. TARG DE JOBURI

Asadar avem vineri si sambata un important targ de joburi (ajuns la editia cu numarul 13) pentru cei care si-au terminat studiile dar si pentru studenti.

Acest targ este organizat de cei de la Hipo, iar programul este urmatorul:

- Vineri 12 aprilie 2013: 10:00 - 18:00

- Sambata 13 aprilie 2013: 10:00 - 17:00

Ca de obicei vom gasi oferte de locuri de munca, oferte de internship si trainee, dar si workshop-uri si conferinte sustinute de diferite companii.

Asteptam parerile si intrebarile voastre despre acest eveniment.

Găsește-ți job

bia

17.04.2013

normal, pt ca multinationalele prezente la targ vor entry level sau absolventi pe care sa ii hamaleasca pe salarii de mizerie. posturile cu salarii bune, posturi cu experienta pt middle/ senior se obtin in zilele astea doar, si subliniez doar, prin recomandari.
sa stii pe cineva la hr e cel mai sigur, iti pune cv-ul in varful tenacului si iti cresc sansele sa fii invitat la un interviu

mara

16.04.2013

se cauta mai mult level entry sa stiti. majoritatea ofertelor sunt pt incepatori. evident sunt si cei cu experienta dar e mai greu. bafta tuturor.

Liviu

16.04.2013

Acum cativa ani obisnuiam sa merg la acest trag/eveniment, dar lucrurile nu sunt chiar asa de roz...Intr-un an, in urma vizitarii acestui targ am fost chemat la niste interviuri de o firma foarte mare, dar nu am ajuns la nici-un acord pozitiv. Vorba aceea ciocu si norocu. Depinde foarte mult in ce domeniu lucrezi si ce experienta ai.. Dar in ziua de astazi prost sa fii noroc cu caru sa ai...

elena

15.04.2013

cica au fost in jur de 15.000 de oameni la targ :P cine isi cauta stie si nu trece neobservat.

k

14.04.2013

Un targ de joburi trecut neobservat ;)

Alexandra

14.04.2013

Sincer, e cam acelasi lucru ca depusul cv`ul online :) ...dpmdv nimic interesant.

claudiu

13.04.2013

n-am reusit sa ajung la acest targ de joburi. ceva interesant?

adina

13.04.2013

Nu se plateste intrarea;
Geo, ai dreptate. Its all about advertising.

ioana

12.04.2013

Chiar, cat este intrarea?

Mirabela

11.04.2013

cat costa intrarea la acest targ de joburi?