TARG DE JOBURI: Angajatori de top 26-27 octombrie 2012

12.10.2012
TARG DE JOBURI: Angajatori de top 26-27 octombrie 2012

In caz ca ne era dor de inca un targ de joburi, iata ca cei de la Hipo revin cu deja cunoscutul "Angajatori de Top".

Ca de obicei se tine la Sala Palatului in Bucuresti in perioada 26-27 octombrie 2012.

Tot pe site puteti sa va inscrieti si cu CV-urile (totusi ar fi bine sa le aveti si cu voi).

Va asteptam cu reactii despre acest eveniment.

Găsește-ți job

alex

30.10.2012

aveti mare grija la firma New job divers consulting...de pe sietul www.anuntul.ro....sunt niste ...iti cer 100 lei taxa procesare documente....te suna ei dupa 2-3 zile sa semnezi contractul...si la semnare iti cer 250 euro,bani pierduti...si te cheama cica sa pleci in munchen ca sofer pe duba de paine...aveti mare grija......s-ai inscris la regoistrul comertului ca firma de incasat bani fara un benficiu din partea lor...

Andrei

28.10.2012

Targul de joburi a fost doar vineri si sambata, 10-18.

Laura

28.10.2012

azi nu e program?

Nico

27.10.2012

Buna ziua..o intrebare: intre ce ore se desfasoara evenimentul? multumesc

Raluca

26.10.2012

a fost cineva azi? cum a fost? e ceva de gasit? m-as duce si eu maine

Neagu Magda

15.10.2012

Am vazut pe alt site informatia: 26 vineri: 10-18 si 27 sambata 10-17.

Neagu Magda

15.10.2012

Imi puteti spune programul celor doua zile va rog? La cat se deschide si pana la cat tine. Multumesc

alina007

15.10.2012

sigur asta nu e cu intrare. oricum, ca si ala de la romexpo, e un targ care ii vizeaza in special pe studenti, tineri cu studii, limbi strainem IT ceva de genu. restul...... :(

marius

15.10.2012

problema e ca am fost in primvara la romexpo tot asa la targ d-asta cu locuri de munca si a trebuit sa platesc intrare si nici nu era nimic p-acolo. nu vreau sa dau banii aiurea

alina007

15.10.2012

dar nu e cu intrare, e free din cate stiu eu. stiu ca a mai fost targu asta parca anu trecut si era liber.