Găsește-ți dream job-ul în 48 de ore la Inetum!

08.09.2022
Găsește-ți dream job-ul în 48 de ore la Inetum!

Așa cum știi deja, căutăm constant în piață oportunități pentru viitorul tău. Ne-a atras atenția un angajator cu o ofertă originală și avantajoasă în strategia de recrutare Inetum. Compania inovatoare de servicii și soluții digitale te invită pe 14 și 15 septembrie să te întâlnești cu recrutorii săi în cadrul evenimentului 48h Chrono Job XP’ de la hotelul Hilton Garden Inn București (str. Doamnei, nr 12). Believe it or not, la 48 de ore după discuție, dacă totul merge ok, ai în inbox-ul tău o ofertă de muncă cu numele tău pentru compania Inetum.

Too good to be true? Compania caută 300 de noi colegi în România. Vino la eveniment să te convingi. Iar până atunci, ia pulsul organizației și descoperă atmosfera care te așteaptă la viitorul tău job de vis. Undelucram.ro discută astăzi cu Eliza Tircici, Head of Recruitment în Inetum România, pentru cariera ta.

Cine este Inetum?

Inetum este compus din oameni – profesioniști cu variate cunoștințe în segmentul IT.
Suntem o organizație agilă și un grup internațional care oferă servicii și soluții digitale. În România, portofoliul nostru conține servicii de consultanță, outsourcing și un centru de livrare servicii dedicat proiectelor internaționale.
Dorim să recrutăm 300 de noi colegi în România. Pentru noi, integrarea noilor talente este unul dintre pilonii principali ai creșterii companiei și un element esențial al planului nostru strategic.

Ce profil de angajați căutați?

Echipa locală caută talente din sfera IT și Data, în principal roluri precum:

Business Analyst, Data Scientist, Project Manager, Scrum Master, Software Developer, specialiști DevOps și Cloud.

De ce să participe publicul la evenimentul 48h Chrono Job XP’?

Primești oferta de angajare în 48 de ore!
Angajamentul nostru este că fiecare participant la eveniment, care este compatibil cu rolurile disponibile, va primi oferta pe durata celor două zile dedicate Chrono Job XP’.

De ce Inetum?

A te alătura Inetum înseamnă a lua parte la proiecte interesante și inovatoare în diverse domenii de expertiză. Ai oportunitatea de a lucra cu tehnologii actuale și de a fi parte din proiecte din domeniul bancar, telecomunicații, auto, farmaceutic și multe altele.
Fiecare rol din compania noastră vine cu oportunități de îmbunătățire a competențelor, acces la evenimente de învățare și la conferințe IT, managementul carierei prin intermediul echipei de HR Business Partners, beneficii competitive și o echipă distractivă. Majoritatea oportunităților actuale sunt hibrid sau remote.

Accelerează spre cariera ta de viitor! Angajează-te la Inetum în 48 de ore! Ai toate detaliile despre eveniment aici. Până atunci, aruncă un ochi și descoperă ce job ți se potrivește ca o mănușă. Iar dacă vrei mai multe detalii despre companie și procesul de recrutare, nu ezita sa le scrii pe hr.ro@inetum.com.

Eveniment:

Ce job ți se potrivește: