DESCRIERE JOB

Descrierea jobului

Urmărirea contractelor de prestări-servicii;
Asigurarea mentenanței cladirii (coordonarea activității de reparații, modificări și întreținere a instalaților electrice, sanitare și de climatizare, verificarea funcționării ascensorului);
Coordonarea activității de întreținere și amenajare a grădinii interioare și a spațiilor decorative;
Coordonarea și supervizarea lucrărilor de inventariere;
Obținerea autorizațiilor de funcționare pentru instalații sub incidența ISCIR;
Propuneri pentru îmbunătățirea activității;
Instruirea personalului auxiliar privind utilizarea instalațiilor și aparaturii din dotare;
Organizarea și coordonarea activității echipei de întreținere;
Respectarea prevederilor, normelor și a procedurilor interne de lucru;
Raportarea situatiilor sesizate.

Candidatul ideal

Studii medii sau superioare;

Cunoștințe de operare calculator (MS Office);

Experiența în montaj/ întreținere instalații constituie un avantaj;

Persoana responsabila si organizata;

Abilități de comunicare, planificare și organizare, capacitate de relationare interumana, lucrul în echipă.

Salariul net 3500 lei;
Tichete de masa;
Asigurare medicala privata;
Mediu de lucru profesionist într-o companie de succes, stabila pe piata muncii;
Aprecierea si recunoasterea performantelor in cadrul companiei.