Descriere job

Alătură-te echipei Stingprot!
Specificul activitatii noastre este in domeniul instalatiilor de Aparare si Stingere a Incendiilor. Ai sansa de a lucra alaturi de un colectiv sociabil si plin de energie care prin  pasiunea și profesionalismul lor aduc o contribuție semnificativă la succesul nostru. Promovam corectitudinea si munca in echipa si venim in sprijinul angajatiilor recompensand seriozitatea si dedicatia.

Sarcinile tale

• Realizezi lucrări de exploatare, întreţinere şi reparaţii a instalatiilor electrice ce deservesc sistemele tehnice care asigura securitatea la incendiu;
  • Urmăreşti permanent respectarea parametrilor de calitate impuşi prin procedurile specifice de lucru si conform instrucţiunilor tehnologice;
  • Efectuezi lucrul în condiţii de securitate, în conformitate cu politica societăţii, legislaţia şi normele de tehnica securităţii muncii specifice locului de muncă.

Program de lucru

• 8 ore de luni până vineri (08.00 - 16.00);
  • Zile libere de sărbători legale.

Beneficiile tale

• Contract de muncă pe durată nedeterminată care include, pe lângă partea salarială și bonuri de masă;
  • Cursuri de formare profesională și oportunităţi individuale de dezvoltare.

Profilul tău

• Studii medii
  • Certificat în profesia de electrician
  • Bune abilități organizatorice și flexibilitate în  îndeplinirea sarcinilor dificile