Descriere job

RESPONSABILITATI

  • Organizarea activitatii de descare si depozitare
  • Pregătirea comenzilor pentru livrare
  • Asigurarea receptii marfurilor si planificarea acestora pentru depozitare in functie de marimea si locul disponibil pentru depozitare
  • Participa la efectuarea inventarelor periodice
  • Verificarea marfurilor primite cat si a celor date spre livrare (calitativ si cantitativ)
  • Masurarea materialelor si calcularea suprafetelor necesare depozitarii
  • Verficarea documentelor de receptie a marfii
  • Controlul bunurilor primite, dacă acestea corespund datelor înscrise în actele însoţitoare și identificați viciile aparente;
  • ACTIVITATI IN AER LIBER

PROFIL

  • Studii medii sau superioare;
  • Cunostinte tehnice de specialitate reprezinta un avanataj
  • Minim 1 an experienta in receptia-livrarea marfii
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Bune abilitati de planificare, coordonare si organizare;
  • Atitudine proactiva, orientata catre atingerea obiectivelor;
  • Atentie la detalii si calcule (volumetrie)

BENEFICII

  • Pachet salarial complex
  • Transport asigurat

PROGRAM

8 ore de L-V

Compania angajatoare isi desfasoara activitatea de productie si vanzare / distributie la nivel national in domeniul materialelor de constructii.