DESCRIERE JOB

Candidatul ideal
Vrei sa lucrezi intr-o echipa tanara si ambitioasa?
Vrei sa capeti experienta profesionala in domeniul bancar in unul dintre cele mai mari grupuri de companii?
Iti doresti un program flexibil si castiguri financiare in acelasi timp?

Daca DA, te asteptam sa faci parte din echipa noastra.

Descrierea jobului:

-Vei oferi suport clientilor in vederea transmiterii informatiilor generale (servicii, tarife, resurse disponibile) sau personalizate.
-Vei participa la traininguri de specialitate, pentru a dobandi toate cunostintele si abilitatile necesare desfasurarii optime a activitatii.
-Recunoastem si recompensam rezultatele exceptionale si vei avea oportunitati de promovare pentru a-ti pune in valoare experienta si cunostintele dobandite.
Program: flexibil, in ture, inclusiv ture de noapte (4 ture/luna) platite cu sporul legal aferent.

Beneficii:

-Salariu atractiv;
-Contract perioada nedeterminata;
-Asigurare medicala privata;
-Training de specialitate in cadrul companiei;
-Bonuri de masa;
-Alte bonusuri oferite de companie;