DESCRIERE JOB

ANGAJĂM OPERATORI PRODUCȚIE!

Adecco România, lider național și mondial în domeniul resurselor umane caută pentru clientul său: OPERATORI PRODUCȚIE în Oradea. Compania client deservește clienți din mai multe sectoare industriale, cum ar fi: Industrial Comercial, Wireline & Wireless, Medical și securitate, apărare și aerospațial.
Veți avea posibilitatea de a vă pune în practică abilitățile și cunoștințele într-un mediu care încurajează creativitatea, ingeniozitatea tehnică și munca în echipă.

OFERTA SALARIALĂ ȘI ALTE BENEFICII:

  • Salariul de încadrare – 2700 lei BRUT - cel mai mare salariu de profil din parcul industrial Oradea
  • Bonus lunar de producție – 250 lei BRUT
  • Bonus muncă temporară – 300 lei BRUT
  • Bonus pentru ore suplimentare de 200%
  • Tichete de masă – 15 lei/ zi lucrată
  • Al 13-lea salariu
  • Asigurare medicală privată
  • Prima de Paști/ Crăciun
  • În funcție de numărul candidaților din localitatea de domiciliu, se oferă transport

RESPONSABILITĂȚI:

  • Operare utilaje tehnice din fabrică
  • Asamblarea și testarea produselor pe bază instrucțiunilor de lucru
  • Lipirea componentelor adiționale pe plăci
  • Injectarea plăcilor pentru a fi în conformitate cu specificațiile clientului

CERINȚE:

  • Seriozitate și îndemânare
  • Minime cunoștinte de folosire a calculatorului
  • Atenție la detalii și orientare spre muncă în echipă
  • Disponibilitate pentru muncă în schimburi (două, trei și patru schimburi – 8 ore/zi)

Pentru mai multe detalii despre beneficii și cerințe, sunați GRATUIT la 0800 800 408!

Poti aplica direct prin Adecco aici