Descriere job

Adecco Resurse Umane cauta pentru clientul sau, o companie importanta din domeniul Logistica, Sefi de Echipa pentru departamentele: Congelate, Refrigerate, Legume-Fructe, locatia fiind Stefanesti.

Candidatul Ideal

- Experienta obligatorie de minim 2 ani pe o pozitie similara in domeniul Logistica sau Productie;
- Cunostinte de operare calculator, in special MS Office si WMS;
- Abilitati de analiza si raportare, supraveghere si control;
- Bune abilitati de comunicare si interactionare;
- Capacitatea de a lucra in conditii de stres;
- Disponibilitate pentru lucrul in 3 schimburi;

Descrierea jobului

- Planifica si organizeaza activitatea de receptie/pregatire/livrare a marfurilor si urmareste incadrarea in indicatorii de performanta stabiliti;
- Organizeaza si verifica respectarea procedurilor si instructiunilor de lucru cu privire la miscarea fizica a marfurilor din depozit;
- Supravegheaza si coordoneaza utilajele si a echipamentele de lucru;
- Planifica si verifica  activitatile desfasurate de personalul din subordine (aprox 10 persoane);
- Mentine legatura cu clientii si furnizorii;
- Gestioneaza intocmirea diverselor rapoarte saptamanale/zilnice/lunare catre clienti sau pentru uz intern.
Poți aplica direct prin Adecco aici