DESCRIERE JOB

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru clientul sau, o companie austriaca furnizoare de servicii pentru constructori, un Inginer/Tehnician Service in Cluj Napoca.

Candidatul ideal:

- studii tehnice (mecanică, electromecanică)
- experiență în activități de reparații, întreținere
- cunoştințe de lăcătuşerie, sudură, mecanică hidraulică, circuite electrice
- cunoştințe de operare pe calculator (MS Office)
- disponibilitate pentru deplasări frecvente în zona alocată
- disponibilitate pentru a efectua reparații pe teren
- orientare către client

Descrierea jobului

- efectuează lucrări de reparații şi întreținere pompe
- efectuează punerea în funcțiune a pompelor şi instruieşte utilizatorii acestora
- întocmeşte documentele specifice: comenzi de reparații, necesar de piese, rapoarte de reparații, procese verbale de recepție, predare – primire

Se ofera:

- pachet salarial atractiv
- mediu plăcut de lucru
- echipamente moderne pentru desfăşurarea activității

Poti aplica direct prin Adecco aici