Cargo-Partner Expeditii SRL Cargo-Partner Expeditii SRL
Cargo-Partner Expeditii SRL

Cargo-Partner Expeditii SRL

Tel / Fax: 021 408 2468 Site: www.cargo-partner.com

Internship Cargo-Partner Expeditii SRL

Programul de Internship 2021!

Daca esti student, iti doresti o provocare si un Internship platit, te invitam sa traiesti experienta Cargo Partner!!

Este bine sa stii faptul ca noi suntem o echipa tanara, dinamica si pozitiva. Asa cum spune si motto-ul companiei, suntem pasionati de activitatea pe care o desfasuram si tratam totul personal, astfel incat clientii nostri sa aiba parte de servicii excelente.

Suntem in cautarea unor studenti ambitiosi si motivati, dornici sa descopere lumea transporturilor si a logisticii.

Obiectivul nostru este unul frumos si anume sa-i ajutam pe colegii nostri sa creeze o cultura in care cu totii sa ne dezvoltam si sa ne desfasam activitatea la cel mai bun nivel.

Alaturandu-te noua vei fi parte dintr-o echipa care apreciaza integritatea, in care ne sustinem reciproc si ne pastram promisiunile.

Pentru aceasta este necesar ca tu sa fii o persoana entuziasta, energica si curioasa sa descoperi lucruri noi.

Ce vei experimenta:

• Vei invata programele noastre interne;
  • Vei asista si vei oferi suport colegilor din departamentul asignat;
  • Vei introduce informatii in baza de date si vei intia anumite operatiuni;
  • Vei urmari acuratetea informatiilor ce stau la baza proceselor;
  • Vei centraliza documentele rezultate in urma operatiunilor derulate;
  • Vei invata sa creezi rapoarte sub indrumarea coordonatorului;
  • Vei invata sa emiti facturi;
  • Vei participa la proiecte de imbunatatire din cadrul departamentului;
  • Vei experimenta aceste activitati pe mai multe departamente pana la implinirea termenului alocat programului

Daca esti nerabdator sa te alaturi calatoriei noastre si vei ca oportunitatea pe care o cauti sa aiba un impact major in cariera ta, ne-ar placea sa auzim vesti din partea ta.

Statistici companie